Registrace

Srdcová bonboniéra bílá
Srdcová bonboniéra bílá Srdcová bonboniéra bílá Srdcová bonboniéra bílá Srdcová bonboniéra bílá

Srdcová bonboniéra bílé jahody

Složení kytice:
Jahody, Čokoláda Bílá, Kokos,


Velikosti:
Počet kusů:
Cena:
20
699 Kč
17
599 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti

Ovocná bonboniéra Jahodové srdce v bílé čokoládě

Naše Frutiko ovocná bonboniéra Jahodové srdce v bílé čokoládě se skládá z sladkých čerstvých jahod namáčených v kvalitní bílé belgické čokoládě Callebaut. Bonboniéra v srdcové krabici s barevnou mašlí se bude hodit jako dárek pro muže, ženy i děti. Ať už jako dárek na Valentýna nebo jen tak z lásky. Společně s bonboniérou doručíme i blahopřání s textem vlastního výběru. 

Standardní bonboniéra jahod v čokoládě obsahuje 15 kousků ovoce, velká 20 kousků jahod zdobených čokoládou. Pokud se Vám naše ovocná bonboniéra zalíbila, podívejte se i na další lahodné produkty Frutiko: Srdcová krabice růží nebo Valentýnský hrneček.

Všechny ovocné bonboniéry lze doručit kamkoli po celé ČR pomocí externí kurýrní služby, a to a v týdnu od úterý do pátku za pouhých 99 Kč. Ve Středočeském kraji dovážíme vlastními chlazenými vozy Frutiko každý den a můžete si vybrat doručení v dopoledních či odpoledních hodinách. V pondělí a o víkendech doručujeme i na vlaková nádraží v ČR, a to službou ČD Kurýr. Služba je zpoplatněna cenou 250 Kč.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší 
TOPlist