Registrace

Porcelánový hrneček srdce ruce
Porcelánový hrneček srdce ruce Porcelánový hrneček srdce ruce Porcelánový hrneček srdce ruce Porcelánový hrneček srdce ruce

Bílý porcelánový hrnek srdce ruce

Složení kytice:


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
10 cm
370,0 kg
299 Kč


Bílý porcelánový hrnek srdce ruce 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti

Bílý porcelánový hrnek srdce- ruce

Darujte nás krásný bílý porcelánový hrneček s potiskem valentýnského srdce tvořeného obtisky rukou jako netradiční dárek k Valentýnu. Vaši blízcí si hrneček zamilují a budou si Vás díky němu každé ráno při vychutnávání svého oblíbeného teplého nápoje připomínat. Navíc přidáme na hrneček originální text dle Vaší volby- jméno, datum či oblíbené moto. Porcelánový hrneček má rozměry 10 x 9 cm a obsah přibližně 370 ml. Kromě keramických výrobků nabízíme servis potisku i na textilní výrobky jako jsou trička, zástěry či dětská bodýčka.

Hrníček je také možné objednat jako extra produkt k malým hrnečkovým kyticím Frutiko - do hrníčku Vám v tom případě naaranžujeme lahodné kousky ovoce či muffinků.

Veškeré dárky balí Frutiko do dárkových taštiček a doručuje je kamkoli po celé České republice každý všední den kurýrem jen za 99 Kč. Dárek spolu s blahopřáním s Vaším osobním vzkazem předají sympatičtí kurýři přímo obdarovanému oslavenci jako překvapení.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší 
TOPlist