Registrace

Volná pracovní místa ve Frutiko.cz

Kariéra s Frutiko.cz

Firma Frutiko.cz vyrábějící jako jediná na českém trhu netradiční květiny z čerstvého ovoce a čokolády momentálně nabízí tyto volné pozice.

Aranžérka ovocných kytic Frutikoaranzerka ovocných kytic frutiko

Náplň práce

  • pečení muffinů a dortů
  • aranžování kytic z čerstvého ovoce, zdobení ovoce čokoládou
  • kreativní vytváření nových produktů
  • příprava a výdej objednávek pro eshop Frutiko.cz
  • komunikace se zákazníky
  • úklid a údržba provozovny

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo výuční list
  • praxe v gastronomii výhodou
  • pracovitost a "výdrž"
  • kreativita a zodpovědný přístup
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Nabízíme

  • zábavná kreativní práce v mladém týmuhosteska frutiko
  • práce v příjemném prostředí
  • práce na HPP i DPP - Plný úvazek i brigáda - momentálně sháníme posily především na Valentýna v období 11. - 15.2. 2017 ale i na dlouhodobou spolupráci
  • nástup možný ihned
  • ovocné benefity plné vitamínů

Asistent(ka) ředitelky

Majitelka a ředitelka společnosti k sobě hledá "pravou ruku" - šikovného pomocníka/studenta, který má chuť se dozvědět jak funguje byznys a naučit se základy marketingu, PR, ecommerce a obchodní komunikace. Ideální při studiu na poloviční úvazek, práce částečně z domu na PC a částečně v terénu a v kanceláři v Modřanech.

Náplň práce

  • administrativní práce, marketing, PR, komunikace s obchodními partnery a firemními zákazníky
  • "pravá ruka" majitelky firmy
  • ad hoc úkoly v terénu i z domu na PC

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - dokončené nebo student VŠ
  • schopnost rychle řešit potíže
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • proaktivní a zodpovědný přístup
  • dobrá znalost PC a internetu
  • nadšení a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce na DPP na cca 20 hod týdně
  • možnost naučit se nové a zajímavé věcy z oblasti ecommerce prospěšné pro budoucí kariéru

Brigáda - řidičprofesionalni kuryri frutiko

  • Rozvoz zásilek zákazníkům firemním vozem
  • Práce na DPP - nyní především sháníme řidiče s vlastním vozem na období 13. - 15. 2. ale možná i dlouhodobá spolupráce
  • Hodinové finanční ohodnocení

Požadujeme:

  • platný řidičský průkaz sk.B
  • dobrý řidič, ideálně najeto alespoň 20tis. km
  • čistý výpis z bodového hodnocení a čistý trestní rejstřík
  • příjemné vystupování, prozákaznický přístup
  • zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

  • adekvátní platové ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci s možností přechodu na HPP
  • nástup možný ihned, práce na DPP

Informace o pozicích:

Místo pracoviště: Praha 4 Modřany
Typ pracovního poměru: DPP / HPP
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Kontaktní osoba: Klára Sezgin, klara@frutiko.cz