Registrace

Pomerančová zahrada
Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada

Pomerančová zahrada

Složení kytice:
Meloun cukrový, Jahody, Jablka, Pomeranče, Meloun Kantalup, Ananas, Hrozny, Tmavá čokoláda, Salát,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
35 cm
3,4 kg
1949 Kč 1849 Kč
32 cm
2,6 kg
1549 Kč 1449 Kč
26 cm
1,8 kg
1049 Kč 949 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti

Pomerančová zahrada

Květina Pomerančová zahrada, dekorace z čerstvého ovoce a čokolády vhodná na firemní večrky, rodinné sešlosti i svatební hostiny. Tato pomerančová dokonalost je vytvořená z čerstvého a lahodného ovoce, pomerančů, hroznového vína, ananasů zdobených čokoládou, jahod a exotických melounů. Ovocná dekorace Zahrada z pomerančů potěší jako dárek ke každé příležitosti a hodí se také na grilovačky a rodinné oslavy, nejen ty zahradní. Dekorace z ovoce a čokolády Vaše blízké nadchne.

Poslat květiny nebo bononiéru, to už tu bylo, ale poslat kytice z ovoce, ovocné bonboniéry nebo čokoládový dezert, to je naprosto jedinečný způsob, jak překvapit a potěšit Vaše blízké! Navíc v každé roční době tělo potřebuje vitamíny a v ovoci jich je přece tolik! A čokoláda že není dietní? Čokoláda je z kakaových bobů, ty jsou semeny kakaovníku, kakaovník je strom, takže logicky čokoláda je vlastně taky ovoce ;)

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Soňa Tauchová

Zdravim objednali jsme tuhle kytici kolegyni na oslavu po práci. Dorazila krásně zabalená i s naší básničkou :) Jitka má ráda kiwi, takže úspěch byl zaručen, akorát ty pomeranče se na konzumaci v zasedačce moc nehodily, jinak spokojenost. Soňa 
TOPlist