Registrace

Aktuality o Frutiko ovocných kyticích

Aktuality o Frutiko ovocných kyticích

Aktuality

Věděli jste, že existují jedlé kytice? Květiny má rád každý - posíláme je jako dárek svým blízkým, pěstujeme je doma v květináči nebo si k nim přivoníme na procházce v parku. Už jste ale někdy slyšeli o kytici, kterou můžete celou sníst? Novinka, jedlé kytice, konečně v Praze. Vaše nová velikonoční dekorace nebo dárek ke dni matek potěší Vaše blízké i Vás.

Ovocné kytice Frutiko spustily výrobu na plno

Přečtěte si  nejnovější tiskovou zprávu Frutiko zde.

Frutiko pro Vás vyrábí jedinečné jedlé chutné kytice, které jsou vyrobené z čerstvého ovoce a ovoce namočeného v čokoládě. Od ledna 2013 přešlo Frutiko z testovací výroby, kterou zahájilo v polovině roku 2012 na takzvaný plný provoz a jedlé kytice rozváží po Praze sedm dní v týdnu. Tuto ovocnou kytici si můžete objednat pro sebe nebo jako dárek pro Vaše známé. Kytička z ovoce vypadá jako kytice ze skutečných květů, ale když ji rozbalíte, zavoní vůně čerstvého ovoce. Až se pokocháte tím, jak kytička krásně vypadá, můžete se do ní s chutí pustit! Kytička vytvořená z čerstvého ovoce a čokolády je lahodná a plná vitamínů!

Ovocné kytice představují způsob, jak potěšit a překvapit originálním dárkem, Frutiko kytice jsou chutné, krásné a čerstvé. Díky online objednávce a doručení po Praze zdarma Vám navíc umožní poslat jedinečný dárek z tepla Vašeho domova. V blahopřání přiloženém k ovocné kytci pak můžete pogratulovat, poděkovat či pozdravit Vaše milované. Jedlé květiny jsou jedinečným dárkem pro ty, na kterých Vám skutečně záleží. Pro fanoušky ovocných kytic je k dispozici facebook Frutiko, Google Frutiko i twitter Frutiko a registrované bude čekat v mailové schránce jednou za měsíc zajímavá sleva.