Fruchtiges Blümchen

Bewertung:

Zutaten: Erdbeeren, Honigmelone, Äpfel, Dunkle Schokolade, Weiße Schokolade, Cantaloupe-Melone, Schokolade, Ananas, Trauben

Size: Höhe Gewicht Preis
30 cm 1.40 kg 1 149 Kč
32 cm 2.00 kg 1 549 Kč
36 cm 2.60 kg 1 959 Kč

Fruchtiges Blümchen

Fruchtiges Blümchen aus frischen Früchten und Schokolade besteht aus in Schokolade eingetunkten Erdbeeren, exotischen Melonen, Trauben und Ananas. Wie schon sein Namen zeigt, dieser Obststrauß ist geschmacksvoll und saftig. Dieser wunderschöne Obststrauß voll von Erdbeeren und süßen Äpfeln wird z.B. als ein Geschenk Ihre Freundin oder Kollegin erfreuen, sowie die anderen originellen Geschenke für Frauen aus dem Frutiko-Sortiment. Origineller Blumenstrauß aus köstlichen Früchten und Schokolade mit wunderschöner Glückwunschkarte mit Ihrem persönlichen Text für den Empfänger, der durch den Kurier zugestellt wird, übertrifft alle klassische Blumensträuße und andere Geschenke für Frauen.

Die Beschenke werden aus diesem außergewöhnlichen Geschenk begeistert sein und dazu werden sie ihn bestimmt genießen. Obst-, Schokoladen- oder Tortenblumensträuße sowie Bonbonieren Frutiko liefern wir mit vielen Lieferungsmöglichkeiten, es reicht nur den aller besten für Sie auszuwählen!

mléko, sója

Wie liefern Sie Ihre Produkte?

Alle Produkte werden in Prag und in der Region Mittelböhmen von unseren Fahrern in Kühlfahrzeugen transportiert. In andere Städte der Tschechischen Republik werden sie von Messenger-Kurierdiensten in Thermoboxen mit Trockeneis und Kühlern geliefert.

Wie lange halten die Früchte?

Obststräuße und Pralinen müssen innerhalb von 24 Stunden nach der Lieferung verzehrt werden. Nicht verzehrte Reste von den Spießen und aus der Verpackung nehmen, in eine wiederverschließbare Lebensmittelbox legen und im Kühlschrank aufbewahren. So bald wie möglich verbrauchen.

Kundenbewertungen

Jiřina Kostová

05.04.2022

Opakované objednávky, obdarované byly vždy ženy, mile překvapené, dárek měl úspěch. Ovoce čerstvé, čokoláda výborná. Velmi vstřícné jednání, musela jsem změnit termín dodání, velmi ochotně mi bylo vyhověno. Neobjednávala jsem určitě naposledy.

Vlasta Šulová

11.02.2022

Kdytička dorazila, byla čerstvá, šťavnatá, velmi hezky aranžovaná, odpovídala popisu i fotografii v nabídce. Obdarovaný měl radost a bylo milé překvapení. Děkuji.

Veronika Kollová

24.01.2022

Kytice ve velikosti M udělala radost, velikost ideální, najedl se z ní celý tým a ještě zbylo :) Jediné minus bylo, že jsme si připlatili za konkrétní čas a kurýrka dojela asi o 15 minut dříve, takže jsme se téměř minuly.

Barbora Novotná

10.09.2021

Velmi originální a chutný dárek pro nejbližší...Velké díky posílám celému kolektivu za perfektní vyřízení objednávky. Určitě Vás budu doporučovat známým a nepřestanu být nadále Vaším zákazníkem

Josef Vlček

06.08.2021

Radost udělala nejen ženě, ale hlavně synovi, který musel všechno ochutnat :-) Čerstvé, výborné!! :-)

Hana Baťková

06.08.2021

Moc děkuji za úžasný dárek a také moc díky za skvělou komunikaci a vstřícnost s centrálou Frutika a s objednání a taky při doručení s dopravcem, vše skvělě a ovoce vynikající !!! :-))

Milan Novotný

06.08.2021

Koupil jsem jako poděkování šťavnatou kytičky a byla naprosto dokonala,ani jsme ji nemeli šanci celou sníst.Jen mě hodně mrzí,že jako nápis na srdíčko jsem si zvolil text a přijel mi zcel jiný nápis,trošku to pokazilo,ale jinak spokojenost.

Martina Jirova

06.08.2021

Tento dárek dneska přišel a moc potěšil moji švagrovou, na dárku si pochutnala celá rodina. Moc děkuji. MJ

Julie M.

06.08.2021

Perfektní a milé překvapení pro každého. Květinka byla doručena přesně v požadovaném termínu. Se vším je veliká spokojenost. Určitě v budoucnu opět nějaký Váš produkt objednám. Mnohokrát děkuji.

Katka P.

06.08.2021

Vaša Šťavnatá kvetinka vyzerala nádherne, chutila dobre, urobila radosť - prekvapenie mojej dcére k narodeninám. Doručenie tiež super. Takže určite doporučujem. A ďakujem :-)

Martina Pilátová

05.08.2021

Vše skvělé - velika ochota na infolince pro upřesnění času.Bylo objednáno pro maminku k narozeninám,udělala velikou radost.Krásné překvapení od zabalení,dodání včas a ve výborné chuti a krásně vypadající
/vše čerstvé/.Mohu jen doporučit.

Martina Křesťanová

04.10.2019

Kytička krásná, čerstvá a dobrá. Udělala velikou radost!!!

Lucie

08.05.2019

Kytička mi byla včas a vpořádku doručena, byl to dárek pro kamarádku. Úspěch měla ohromný, kamarádka byla nadšená. Za mě naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

Pavla N.

08.05.2019

Květinka měla ohromný úspěch. Jen doručení neproběhlo přesně - kurýr dovezl květinu dříve. Přesto musím říct převoz super a balaní skvělé. Měla ohromný úspěch. Byla velice chutná. Přidala jsem tam do ní jahody a banány v čokoládě a pro 12 lidí to bylo super. Děkuji a určitě doporučuji.

eva veselská

08.05.2019

Květinku jsme objednávali pro mamku k narozeninám. Měla velikou radost a líbil se jí nápaditý a chutný dárek. Kvůli pobytu v nemocnici jsme několikrát měnili adresu dodání a lidé z Frutiko byli vždy velmi ochotní a milí.

Iva Vrbová

19.03.2018

Tento dárek jsem objednala sestře v den jejích narozenin do práce jako překvapení. Byla nadšená nejen ona, ale i celý kolektiv . Doporučuji :) .

Irena

19.03.2018

Kytka byla pro dceru k narozeninám a splnila očekávání - dcera byla nadšená. Z určitých důvodů jsem musela měnit termín doručení i druh kytice, takže děkuji za vstřícnost a ochotu při realizaci změn.

Vlaďka

08.02.2018

Objednávala jsem poprvé a můžu jen říci. skvělé.Dárek měl veliký úspěch.děkuji.

Věra J.

08.02.2018

Do šťavnaté květinky jsem nechala přidat více čokolády a navíc banány a jahody. Poslala jsem to manželovi k narozeninám. Kytka měla obrovský úspěch a velice jsme si pochutnali.

Karolína

17.05.2017

Posílala jsem květinu jako dáreček a měl úspěch. Mockrát děkuji za jednoduché objednání a perfektní doručení.

Ähnliche Produkte

Süßes Geschenk

Süßes Geschenk

ab 1 039 Kč

Kokosschnee

Kokosschnee

ab 1 039 Kč

Schokolade Tulpe

Schokolade Tulpe

ab 999 Kč

Gemeinsam gekauft

Wow-Effekt

großer Aufregungsmoment bei der Geschenkübergabe

Original

gesundes, zugleich universelles Geschenk für alle

TOP-Qualität

Rohstoffe, Obst und Schokolade, handgemacht

100% Frische

Sträuße kurz vor der Übergabe hergestellt, gekühlt geliefert

Guter Service

Kundenzufriedenheit an 1. Stelle, Zufriedenheitsgarantie