Gesunde Kleinigkeit

Bewertung:

Zutaten: Ananas, Trauben, Erdbeeren, Honigmelone, Äpfel, Kokosnuss, Dunkle Schokolade, Weiße Schokolade, Mandel, Zimt Zucker, Cantaloupe-Melone, Schokolade

Size: Höhe Gewicht Preis
25 cm 1.05 kg 889 Kč

Gesunde Kleinigkeit

Obststrauß Gesunde Kleinigkeit bringt Ihnen eine reiche Auswahl von fruchtigen Früchten aus warmen Ländern bis zu Ihnen nach Hause. Dieser Obststrauß ist für Sie ideal, falls Sie etwas Gesundes zum Naschen suchen. Alle verdienen eine Kleinigkeit zum Naschen, deswegen haben wir für Sie ein gesundes Naschen vorbereitet. Es ist fast ein ganzer Wald von Äpfeln, Cantaloupe-Melonen, Zuckermelonen, Trauben und Ananas. Zwischen fruchtigen Bäumchen finden Sie auch einen Erdbeerstrauch und mit dunkler und weißer Schokolade verzierten Blättern. Gesunde Kleinigkeit ist noch dazu in eine schöne Tasse arrangiert, die in der Fabre des Obststraußes ist. In gleicher Art und Weise bietet Ihnen Frutiko auch den aufgeblühten Obststrauß Obstbombe oder den bunten Obststrauß Viele Gesundheit an. Schon die Namen der Obststräuße deuten an, dass es sich wirklich um einen gesunden Leckerbissen handelt. Für mehrere Infos über die Lieferung bis zu Ihnen nach Hause klicken Sie auf diesen Link, der sich der Lieferungsmöglichkeiten widmet.

mléko, sója

Wie liefern Sie Ihre Produkte?

Alle Produkte werden in Prag und in der Region Mittelböhmen von unseren Fahrern in Kühlfahrzeugen transportiert. In andere Städte der Tschechischen Republik werden sie von Messenger-Kurierdiensten in Thermoboxen mit Trockeneis und Kühlern geliefert.

Wie lange halten die Früchte?

Obststräuße und Pralinen müssen innerhalb von 24 Stunden nach der Lieferung verzehrt werden. Nicht verzehrte Reste von den Spießen und aus der Verpackung nehmen, in eine wiederverschließbare Lebensmittelbox legen und im Kühlschrank aufbewahren. So bald wie möglich verbrauchen.

Kundenbewertungen

Jiřina Jacková

06.08.2021

Mohu všem jen doporučit,veliká spokojenost a velmi vstřícné jednání při telefonické domluvě.Všem moc děkuji.Není to levná záležitost ale za tu radost to stálo.

Lůca

06.08.2021

Kamarádku překvapení mile potěšilo, vše bylo čerstvé a chutné, dokonalá snídaně plná vitaminů.

Jana

06.08.2021

Obrovská spokojnosť s kyticou a komunikáciou, pri objednávke nám vyšli maximálne v ústrety. Veľká vďaka! Obdarovaná bola nadšená.

Vevi

06.08.2021

Kytici "Zdravý zob" jsem objednávala v Brně jako překvapení pro mého bratra k narozeninám. Vše proběhlo v pořádku, kytice byla doručena včas na smluvené místo a odpovídala obrázku. Skvělé, voňavé a chutné překvapení. Spokojenost :)

marie

06.08.2021

kytice byla pěkná.ale čokoláda byla rozteklá a opadaná

Jana K.

06.08.2021

Skvělé překvapení k svátku. Ikdyz ziju v cizině tak Fritiko udělalo velkou radost moji mamince. Doručení bylo Spolehlive a perfektní a kytice vynikající!

Lenka Mertelíková

06.08.2021

Ovocnou kytku jsem objednala současně s růží pro mou kamarádku k narozeninám, sklidila obdiv krásně nazdobená, krásný dárek

Jitka V.

06.08.2021

Krásný a chutný dárek, který jsem dostala od kolegyněk z práce, a který mi udělal velkou radost. Doručení i v NE a to cca 60 km za Prahu, kurýr velmi příjemný.
Já, jako obdarovaná, mohu jen doporučit a určitě jednou takovým dárkem ráda někoho potěším i já.

Alena Navrátilová

16.01.2020

Už po několikáte jsme využili služeb Frutika a nemělo to chybu. Obdarovaní byli vždy velmi spokojeni. Kytice bylo doručena vždy ve stanovenou dobu .
Doručení nemělo chybu. Měli jsme obavy, že na malou vesničku nedojde kytice včas, ale opak byl pravdou. Nadšení nemělo konce.

Baru

04.10.2019

Dárek jsem posílala ze zahraničí, protože mi to přislo jako moc fajn nápad. Kytičku jsem sice osobně neviděla, ale obdarovaná měla obrovskou radost, takže předpokládám, že byla bezchybná. Doručení proběhlo na jedničku. Mockrát děkuji!

Daniel

19.03.2018

Kytka byla úžasná, obdarované se moc líbila a také chutnala. Nevěřil jsem, že bude vypadat jako na fotce ale ve skutečnosti byla ještě hezčí. :-) Jen bych uvítal více odběrných míst po Praze. Určitě doporučuji!

Marťa K.

08.02.2018

Užásná a perfektní služba a skvělé dodání. Kytice je nádherná výborná a udělala velkou radost. Moc děkuji a všem doporučuji. Stojí to za to :-) nemá to chybu

Misa

17.05.2017

Super služba a obdarovana byla strašne nadšena a moc spokojena

Tereza Ježková

17.05.2017

Kytici jsem objednala svému partnerovi do Kladna, když byl nemocný. Kytice dorazila ještě ten den, partner byl upozorněn asi 15 min předem. Vypadala přesně jako na obrázku. Všechno ovoce v ní bylo čerstvé a chutné, žádná levná podivná hmota bez chuti. Ačkoli se jednalo o velikost XS, ovoce v kytici bylo opravdu hodně, partner ho jedl asi tři dny, skladoval ho v lednici a nic se nezkazilo ani "neuvadlo". Nejvíc nám chutnal ananas v čokoládě a jahody v čokoládě a oříškách.
Při nákupu se mi kytice zdála celkem drahá, když jsem ji ale potom viděla na vlastní oči (množství, čerstvost ovoce, úpravu atd.), myslím, že cena je zcela adekvátní. Rozhodně všem doporučuji jako krásný a chutný dárek s možností kurýrní služby, což oceňuji.

Eli

17.05.2017

kytice je nadherná a je vidět, že z čerstvých produtků. Děkujeme za dobřeodvedenou práci, kytička má velký úspěch

Bára Procházková

16.05.2017

Úžasná kytice, čerstvé ovoce a rychlé dodání. Doporučuji!!! :)

Vlasta Orlovská

16.05.2017

Byla jsem moc spokojená s perfektní službou a výbornou a nápaditou kyticí. Moc děkuji.

Ähnliche Produkte

Gemeinsam gekauft

Himmlische Torten

Himmlische Torten

309 Kčab 279 Kč

Halloween muffins

Halloween muffins

ab 369 Kč

Lächelnde Erdbeeren

Lächelnde Erdbeeren

459 Kčab 419 Kč

Makronen

Makronen

ab 129 Kč

Wow-Effekt

großer Aufregungsmoment bei der Geschenkübergabe

Original

gesundes, zugleich universelles Geschenk für alle

TOP-Qualität

Rohstoffe, Obst und Schokolade, handgemacht

100% Frische

Sträuße kurz vor der Übergabe hergestellt, gekühlt geliefert

Guter Service

Kundenzufriedenheit an 1. Stelle, Zufriedenheitsgarantie