Viele Gesundheit

Bewertung:

Zutaten: Ananas, Banane, Trauben, Erdbeeren, Kiwi, Honigmelone, Cantaloupe-Melone, Orange, Schokolade, Weiße Schokolade, Dunkle Schokolade

Size: Höhe Gewicht Preis
26 cm 1.20 kg 1 039 Kč
29 cm 1.60 kg 1 389 Kč
33 cm 2.00 kg 1 619 Kč

Viele Gesundheit

Viele Gesundheit zu wünschen ist eine Gewohnheit bei fast jeder Gelegenheit. Was kann diesen Wunsch deutlicher ausdrücken, als ein Geschenk, das voll von Vitaminen ist? Obststrauß Viele Gesundheit ist für diejenigen geeignet, die einen originellen Wunsch oder ein originelles Geschenk zur Gesundung der Freunden oder Kollegen suchen. Mit Vitaminen geladene Kombination von fruchtiger Wassermelone und Cantaloupe-Melone ergänzen exotische Ananas, Orangen und Kiwi. Dabei sind auch Trauben und Erdbeeren. Und weil für die Gesundheit auch die Schokolade gut ist, haben wir für Sie ein paar Stücke in die Kombination von dunkler und weißer belgischer Schokolade eingetunkt. Alle Obststräuße Frutiko, auch die Schokoladenblumensträuße tuen Ihrer Gesundheit gut. Deswegen haben wir für Sie verschiedene Sorten für jede Gelegenheit vorbereitet. Sie können mit dem Obst von Frutiko Ihrem Partner Ihre Liebe gestehen und zwar in Form von Tortenblumenstrauß Rote Rosen. Sie können aber auch Ihrem Freund einfach nur einen Schönen Tag wünschen, mit einem kleineren Obststraß, der voll von Vitaminen ist.

 

sója, mléko

Ananas, Banane, Trauben, Erdbeeren, Kiwi, Honigmelone, Cantaloupe-Melone, Orange, Schokolade - Zucker, Kakaobutter, Emulgator: E322 SOJAlecithin, Aroma, pflanzliches Fett (Palmkern, Kokosnuss), Weiße Schokolade - MILCHpulver, Laktose., Dunkle Schokolade - Kakaomasse, entfetteter Kakao, Laktose.

Wie liefern Sie Ihre Produkte?

Alle Produkte werden in Prag und in der Region Mittelböhmen von unseren Fahrern in Kühlfahrzeugen transportiert. In andere Städte der Tschechischen Republik werden sie von Messenger-Kurierdiensten in Thermoboxen mit Trockeneis und Kühlern geliefert.

Wie lange halten die Früchte?

Obststräuße und Pralinen müssen innerhalb von 24 Stunden nach der Lieferung verzehrt werden. Nicht verzehrte Reste von den Spießen und aus der Verpackung nehmen, in eine wiederverschließbare Lebensmittelbox legen und im Kühlschrank aufbewahren. So bald wie möglich verbrauchen.

Kundenbewertungen

Zdeňka Košvancová

09.02.2024

Krásný a chutný dárek.. moc pěkně sestavené do kytice plné zdraví. Kytice měla obrovský úspěch a moc moc se líbila. Doručení a komunikace na jedničku ! Děkuji

Jaroslava Čermáková

03.03.2022

nejlepší jsou děkujeme, doručení bez problémů,

Nikola K.

07.01.2022

Kytice zdraví udělala velkou radost. Děkuji za tuto službu.

Alena turzova

23.11.2021

Opět vynikající práce moc děkuji a příště znovu objednám

Katka K.

08.11.2021

Opět úžasná kytice, velmi chutná a zároveň zdravá ???️‍♂️

Eva S.

23.10.2021

Naprosto skvěle fungující komunikace. Kytka udělala velikou radost. Moc děkuju.

Irena T.

24.09.2021

Kytice obdarované udělala radost,vše čerstvé, krásné. Vše na jedničku

Vladimíra Krákorová

06.08.2021

Využila jsem již několikrát, vždy super. jen nedoporučuji banány , v čokoládě byly dost na kaši. Jiných připomínek nemám. Vše včetně dovozu, rychlosti, ochoty vše v pořádku.
Děkuji všem

Šárka Mikulová

06.08.2021

Děkuji za bezproblémové doručení dárku. Udělal velkou radost. Jste skvělí a určitě to nebyla poslední objednávka. Super.

Táňa Š.

06.08.2021

Již podruhé jsme využili zaslání jedlé kytice a myslím, že paní učitelce (jako poděkování za to, že učí i na dálku v době krize tak úžasně jako ve škole) udělala velkou radost! Děkujeme a doporučujeme!

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Petr Macek

06.08.2021

Netradicni a originalni zpusob,jak udelat druhym radost! Vse vyslo na 100%,nic nemelo nejmensi chybu. Priste se na vas obratim urcite znovu,dekuji

Jitka Francová

06.08.2021

Ráda bych Vám poděkovala,Naprosto perfektní služba,krásné kytice z ovoce,maminka nadšená.Jste dokonalí.Dík.

Mirka Choulíková

06.08.2021

Byli jsme nadmíru spokojeni,objednala jsem tedy podruhé,ale zboží přišlo v pořádku i krásně zabalené a vše skvěle naaranžované,inazdobené,a rychlé dodání,přesně na den i čas,který si zvolíte.Vše moc dobré,za nás je to jednička s mnoho zlatými hvězdičkami. Určitě až budu potřebovat nějaký dárek,objednat znovu. Jen tak dále ,přejeme mnoho úspěchů s výrobky.

Dana

06.08.2021

Objednávala jsem několikrát ovocnou kytici s doručením jako dárek. Vždy byla spokojenost. Je to skvělý nápad a ovoce je podle hodnocení výborné.

Dana H.

06.08.2021

Úžasná služba, vše proběhlo dle dohodnutých dispozic.
Ovoce čerstvé, krásné provedení. Moc děkuji, jste úžasní, že
v této těžké době pomáháte dělat radost druhým. Za to Vám velký dík!!!!

Dana H.

06.08.2021

Děkuji za vaše služby, zejména v této kritické době, kdy nemůžeme známým
popřát ani k významnému životnímu jubileu. Díky vaší službě jsme to dokázali. Mnohokrát děkujeme, vše proběhlo přesně podle našich představ. Ovocná kytice "Hodně zdraví " udělala velkou radost. Díky!!!!

Kateřina K.

06.08.2021

Velká spokojenost, úžasné překvapení, perfektní dárek, skvělá doprava, objednala jsem už poněkolikáté a stále super ????. Mohu jen doporučit. Jen tak dál ✊?.

Pavlína Šedivá

06.08.2021

Moc děkuji za zprostředkování dárku i do karantény. dárek velmi potěšil a transport byl super.

Ähnliche Produkte

Orangengarten

Orangengarten

ab 1 389 Kč

Für Freude

Für Freude

ab 939 Kč

Alles Gute

Alles Gute

839 Kč

Frische Liebe

Frische Liebe

ab 1 039 Kč

Gemeinsam gekauft

Wow-Effekt

großer Aufregungsmoment bei der Geschenkübergabe

Original

gesundes, zugleich universelles Geschenk für alle

TOP-Qualität

Rohstoffe, Obst und Schokolade, handgemacht

100% Frische

Sträuße kurz vor der Übergabe hergestellt, gekühlt geliefert

Guter Service

Kundenzufriedenheit an 1. Stelle, Zufriedenheitsgarantie