Свадебное предложение

Рейтинг:

Состав: киви, Дыня, апельсины, Темный шоколад, белый шоколад, Арбузная дыня, Шоколад, ананас, виноград, клубника

Размер: высота вес Цена
40 см 5.00 kg 4 039 Kč

Свадебное предложение

Свадебное предложение состоит из большого фруктового букета и 50 кусочков вкусных фруктов в шокладе. Прекрасный букет невесты из свежих фруктов станет элегантным украшением свадебного стола, также гости насладятся свежей клубникой, украшенной в виде жениха и невесты. Свадебное предложение расчитано на 40-50 гостей.

mléko, sója

Как вы поставляете продукцию?

Все продукты перевозятся по Праге и Центральночешскому региону нашими водителями в грузовиках-рефрижераторах. В другие города Чешской Республики они доставляются курьерской службой Messenger в термобоксах с сухим льдом и холодильниками.

Как долго продержатся фрукты?

Фруктовые букеты и шоколадные конфеты должны быть съедены в течение 24 часов после доставки. Снимите недоеденные остатки с шампуров и упаковки, поместите в герметичную коробку для продуктов и охладите. Употребляйте как можно скорее.

Отзывы покупателей

Karolina Šálková

06.08.2021

Objednávala jsem na vlastní svatbu. Vše proběhlo perfektně, předání do restaurace v den svatby, hosté byli spokojení, kytice se snědla bezezbytku. Jahodová bonboniéra také a druhou jsme si nechali na svatební noc k šampaňskému. Perfektní domluva ohledně alergie na kiwi a citrusy, vše bylo alternativně vyměněno k naší spokojenosti. Jsem pravidelným zákazníkem, nikdy jsem nebyla zklamána. Budu s radostí dál překvapovat okolí.

Helena Elmanova

06.08.2021

Objednávala jsem jako překvapeni pro novomanžele ,den před jejich svatbou!
Naprostá spokojenost od A az po Z.
Dle ohlasu, jelikož jsem se nezúčastnila svatby,byli všichni naprosto v soku,
překvapení a nadšení!
Frutiko me nikdy nezklamalo,vzdy tak jak se objedna ,tak se i stane! Spolehlivá firma,uzasna komunikace i po té, když z mé strany je něco nejasné, tak vzdy zavolají a upresní se objednávka!
Můžu Frutiko jen a jen doporučit!!

Radka Janúšková

08.02.2018

Kytice byla nádherným zpestřením svatební tabule. Hosté ji obdivovali a snědla se do posledního kousku. Všem chutnala. Doprava na místo konání byla bez problémů. Vše, co jsem si u Frutika objednala došlo v perfektním stavu a bylo úplně čerstvé. Kdo váhá, jestli si má kytici objednat, tak se nemusí bát. My jsme byli velice spokojeni.

Petra Divišová

17.05.2017

Tuto nádhernou kytici jsme si objednali na svatbu a byli jsem nadšení. Kytice vypadala na svatebním stole božsky. Dlouho jsem přemýšlela čím nahradím svatební dort, který nemám ráda a chtěla jsem něco originálního. Jsem velice ráda, že jsem Vás na internetu vyhledala a osvěžila náš svatební stůl touto úžasnou kyticí.

Jana Bendl

16.05.2017

Objednávali jsme den před svatbou,všichni svatebčané nadšení,krásné provedení,ovoce úžasné a i přes spoustu svatebních dobrot přišla opravdu k chuti...děkujeme za perfektní a rychlý servis můžeme všem jen doporučit,je to netradiční a příjemné zpestření

Рекомендуемые товары

Популярные комбинации

Вау-эффект

момент удивления и восторга при вручении подарка

Оригинальность

полезный подарок для каждого

ТОП качество

сырья, фруктов и шоколада, ручная работа

100% свежесть

букеты изготавливаются перед доставкой и доставляются охлажденными

Отличный сервис

гарантия удовлетворенности