Выздоравливай

Рейтинг:

Состав: киви, Дыня, банан, апельсины, Темный шоколад, белый шоколад, Арбузная дыня, Шоколад, ананас, виноград, клубника

Размер: высота вес Цена
26 см 1.20 kg 1 039 Kč
29 см 1.60 kg 1 389 Kč
33 см 2.00 kg 1 619 Kč

Выздоравливай

Мы желаем здоровья, возможно, при каждой подходящей возможности, но что может выразить это лучше, чем подарок полный витаминов? Фруктовый букет “Крепкое здоровье” предназначен для тех, кто предпочитает оригинально пожелать выздоровления или просто преподнести подарок для друзей или коллег. Наполненная витаминами композиция из сочного арбуза и дыни канталупа с ноткой аромата экзотических ананасов, апельсинов и киви. Мы также не забыли про виноград и клубнику. А поскольку для здоровья полезен и шоколад, несколько фруктовых кусочков мы покрыли смесью из темного и белого бельгийского шоколада.

Все плодовые букеты Frutiko, включая и шоколадные, с пользой для вашего здоровья мы подготовили на любой случай. Кроме пожеланий крепкого здоровья в виде фруктовых подарков от Frutiko вы можете выразить любовь букетом роз или, например, пожелать друзьям отличного дня, подарив меньший букет с пользой витаминов.

mléko, sója

Как вы поставляете продукцию?

Все продукты перевозятся по Праге и Центральночешскому региону нашими водителями в грузовиках-рефрижераторах. В другие города Чешской Республики они доставляются курьерской службой Messenger в термобоксах с сухим льдом и холодильниками.

Как долго продержатся фрукты?

Фруктовые букеты и шоколадные конфеты должны быть съедены в течение 24 часов после доставки. Снимите недоеденные остатки с шампуров и упаковки, поместите в герметичную коробку для продуктов и охладите. Употребляйте как можно скорее.

Отзывы покупателей

Zdeňka Košvancová

09.02.2024

Krásný a chutný dárek.. moc pěkně sestavené do kytice plné zdraví. Kytice měla obrovský úspěch a moc moc se líbila. Doručení a komunikace na jedničku ! Děkuji

Jaroslava Čermáková

03.03.2022

nejlepší jsou děkujeme, doručení bez problémů,

Nikola K.

07.01.2022

Kytice zdraví udělala velkou radost. Děkuji za tuto službu.

Alena turzova

23.11.2021

Opět vynikající práce moc děkuji a příště znovu objednám

Katka K.

08.11.2021

Opět úžasná kytice, velmi chutná a zároveň zdravá ???️‍♂️

Eva S.

23.10.2021

Naprosto skvěle fungující komunikace. Kytka udělala velikou radost. Moc děkuju.

Irena T.

24.09.2021

Kytice obdarované udělala radost,vše čerstvé, krásné. Vše na jedničku

Vladimíra Krákorová

06.08.2021

Využila jsem již několikrát, vždy super. jen nedoporučuji banány , v čokoládě byly dost na kaši. Jiných připomínek nemám. Vše včetně dovozu, rychlosti, ochoty vše v pořádku.
Děkuji všem

Šárka Mikulová

06.08.2021

Děkuji za bezproblémové doručení dárku. Udělal velkou radost. Jste skvělí a určitě to nebyla poslední objednávka. Super.

Táňa Š.

06.08.2021

Již podruhé jsme využili zaslání jedlé kytice a myslím, že paní učitelce (jako poděkování za to, že učí i na dálku v době krize tak úžasně jako ve škole) udělala velkou radost! Děkujeme a doporučujeme!

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Petr Macek

06.08.2021

Netradicni a originalni zpusob,jak udelat druhym radost! Vse vyslo na 100%,nic nemelo nejmensi chybu. Priste se na vas obratim urcite znovu,dekuji

Jitka Francová

06.08.2021

Ráda bych Vám poděkovala,Naprosto perfektní služba,krásné kytice z ovoce,maminka nadšená.Jste dokonalí.Dík.

Mirka Choulíková

06.08.2021

Byli jsme nadmíru spokojeni,objednala jsem tedy podruhé,ale zboží přišlo v pořádku i krásně zabalené a vše skvěle naaranžované,inazdobené,a rychlé dodání,přesně na den i čas,který si zvolíte.Vše moc dobré,za nás je to jednička s mnoho zlatými hvězdičkami. Určitě až budu potřebovat nějaký dárek,objednat znovu. Jen tak dále ,přejeme mnoho úspěchů s výrobky.

Dana

06.08.2021

Objednávala jsem několikrát ovocnou kytici s doručením jako dárek. Vždy byla spokojenost. Je to skvělý nápad a ovoce je podle hodnocení výborné.

Dana H.

06.08.2021

Úžasná služba, vše proběhlo dle dohodnutých dispozic.
Ovoce čerstvé, krásné provedení. Moc děkuji, jste úžasní, že
v této těžké době pomáháte dělat radost druhým. Za to Vám velký dík!!!!

Dana H.

06.08.2021

Děkuji za vaše služby, zejména v této kritické době, kdy nemůžeme známým
popřát ani k významnému životnímu jubileu. Díky vaší službě jsme to dokázali. Mnohokrát děkujeme, vše proběhlo přesně podle našich představ. Ovocná kytice "Hodně zdraví " udělala velkou radost. Díky!!!!

Kateřina K.

06.08.2021

Velká spokojenost, úžasné překvapení, perfektní dárek, skvělá doprava, objednala jsem už poněkolikáté a stále super ????. Mohu jen doporučit. Jen tak dál ✊?.

Pavlína Šedivá

06.08.2021

Moc děkuji za zprostředkování dárku i do karantény. dárek velmi potěšil a transport byl super.

Рекомендуемые товары

Популярные комбинации

Вау-эффект

момент удивления и восторга при вручении подарка

Оригинальность

полезный подарок для каждого

ТОП качество

сырья, фруктов и шоколада, ручная работа

100% свежесть

букеты изготавливаются перед доставкой и доставляются охлажденными

Отличный сервис

гарантия удовлетворенности