здоровые закуски

Рейтинг:

Состав: ананас, виноград, клубника, Дыня, яблоки, кокос, Темный шоколад, белый шоколад, миндаль, корица сахар, Арбузная дыня, Шоколад

Размер: высота вес Цена
25 см 1.05 kg 889 Kč

здоровые закуски

Фруктовый букет «здоровые закуски» предоставит Вам богатый выбор из сочных фруктов из теплых краев и домашнего сада. Идеальный вариант для тех, кто любит полакомиться чем-нибудь вкусным и полезным. Мы приготовили для Вас целый лес, полный яблок, сахарных дынь, дынь канталупа, винного винограда и ананасов. Между цветущих деревьев Вы найдете ароматные кусты ягод и листву, выполненную тёмным и белым шоколадом. Полезный десерт эффектно оформлен в кружке цвета фруктового букета.  

 

Также Frutiko приготовил для Вас цветущий фруктовый букет «Фруктовая бомба» и разнообразный букет «Выздоравливай». По названию Вы можете понять, что речь идет о идеальном сочетании вкусного и полезного.

Для информации, касательно доставки на дом, пройдите по ссылке, в которой подробно описаны способы доставки.

mléko, sója

Как вы поставляете продукцию?

Все продукты перевозятся по Праге и Центральночешскому региону нашими водителями в грузовиках-рефрижераторах. В другие города Чешской Республики они доставляются курьерской службой Messenger в термобоксах с сухим льдом и холодильниками.

Как долго продержатся фрукты?

Фруктовые букеты и шоколадные конфеты должны быть съедены в течение 24 часов после доставки. Снимите недоеденные остатки с шампуров и упаковки, поместите в герметичную коробку для продуктов и охладите. Употребляйте как можно скорее.

Отзывы покупателей

Jiřina Jacková

06.08.2021

Mohu všem jen doporučit,veliká spokojenost a velmi vstřícné jednání při telefonické domluvě.Všem moc děkuji.Není to levná záležitost ale za tu radost to stálo.

Lůca

06.08.2021

Kamarádku překvapení mile potěšilo, vše bylo čerstvé a chutné, dokonalá snídaně plná vitaminů.

Jana

06.08.2021

Obrovská spokojnosť s kyticou a komunikáciou, pri objednávke nám vyšli maximálne v ústrety. Veľká vďaka! Obdarovaná bola nadšená.

Vevi

06.08.2021

Kytici "Zdravý zob" jsem objednávala v Brně jako překvapení pro mého bratra k narozeninám. Vše proběhlo v pořádku, kytice byla doručena včas na smluvené místo a odpovídala obrázku. Skvělé, voňavé a chutné překvapení. Spokojenost :)

marie

06.08.2021

kytice byla pěkná.ale čokoláda byla rozteklá a opadaná

Jana K.

06.08.2021

Skvělé překvapení k svátku. Ikdyz ziju v cizině tak Fritiko udělalo velkou radost moji mamince. Doručení bylo Spolehlive a perfektní a kytice vynikající!

Lenka Mertelíková

06.08.2021

Ovocnou kytku jsem objednala současně s růží pro mou kamarádku k narozeninám, sklidila obdiv krásně nazdobená, krásný dárek

Jitka V.

06.08.2021

Krásný a chutný dárek, který jsem dostala od kolegyněk z práce, a který mi udělal velkou radost. Doručení i v NE a to cca 60 km za Prahu, kurýr velmi příjemný.
Já, jako obdarovaná, mohu jen doporučit a určitě jednou takovým dárkem ráda někoho potěším i já.

Alena Navrátilová

16.01.2020

Už po několikáte jsme využili služeb Frutika a nemělo to chybu. Obdarovaní byli vždy velmi spokojeni. Kytice bylo doručena vždy ve stanovenou dobu .
Doručení nemělo chybu. Měli jsme obavy, že na malou vesničku nedojde kytice včas, ale opak byl pravdou. Nadšení nemělo konce.

Baru

04.10.2019

Dárek jsem posílala ze zahraničí, protože mi to přislo jako moc fajn nápad. Kytičku jsem sice osobně neviděla, ale obdarovaná měla obrovskou radost, takže předpokládám, že byla bezchybná. Doručení proběhlo na jedničku. Mockrát děkuji!

Daniel

19.03.2018

Kytka byla úžasná, obdarované se moc líbila a také chutnala. Nevěřil jsem, že bude vypadat jako na fotce ale ve skutečnosti byla ještě hezčí. :-) Jen bych uvítal více odběrných míst po Praze. Určitě doporučuji!

Marťa K.

08.02.2018

Užásná a perfektní služba a skvělé dodání. Kytice je nádherná výborná a udělala velkou radost. Moc děkuji a všem doporučuji. Stojí to za to :-) nemá to chybu

Misa

17.05.2017

Super služba a obdarovana byla strašne nadšena a moc spokojena

Tereza Ježková

17.05.2017

Kytici jsem objednala svému partnerovi do Kladna, když byl nemocný. Kytice dorazila ještě ten den, partner byl upozorněn asi 15 min předem. Vypadala přesně jako na obrázku. Všechno ovoce v ní bylo čerstvé a chutné, žádná levná podivná hmota bez chuti. Ačkoli se jednalo o velikost XS, ovoce v kytici bylo opravdu hodně, partner ho jedl asi tři dny, skladoval ho v lednici a nic se nezkazilo ani "neuvadlo". Nejvíc nám chutnal ananas v čokoládě a jahody v čokoládě a oříškách.
Při nákupu se mi kytice zdála celkem drahá, když jsem ji ale potom viděla na vlastní oči (množství, čerstvost ovoce, úpravu atd.), myslím, že cena je zcela adekvátní. Rozhodně všem doporučuji jako krásný a chutný dárek s možností kurýrní služby, což oceňuji.

Eli

17.05.2017

kytice je nadherná a je vidět, že z čerstvých produtků. Děkujeme za dobřeodvedenou práci, kytička má velký úspěch

Bára Procházková

16.05.2017

Úžasná kytice, čerstvé ovoce a rychlé dodání. Doporučuji!!! :)

Vlasta Orlovská

16.05.2017

Byla jsem moc spokojená s perfektní službou a výbornou a nápaditou kyticí. Moc děkuji.

Рекомендуемые товары

Популярные комбинации

Вау-эффект

момент удивления и восторга при вручении подарка

Оригинальность

полезный подарок для каждого

ТОП качество

сырья, фруктов и шоколада, ручная работа

100% свежесть

букеты изготавливаются перед доставкой и доставляются охлажденными

Отличный сервис

гарантия удовлетворенности