Cake Popsicle TRIO

Ratings:

Size: Amount Price
5 pcs 379 Kč
10 pcs 698 Kč
15 pcs 995 Kč
20 pcs 1 259 Kč

Cake ICE LOLLY popsicles

Does your dad like sweet? Order an original gift for Father's Day, birthday or just for the pleasure of a delicious muffin. A gift for a dad is always hard to figure out, but with Frutiko muffins you do not really fall down next door. The delicious and sour dough is made of quality raw materials and delivers muffins straight after baking and cooling. The muffin's shape reminds of a small tart, so it can also be a nice gift for Dad's birthday or a feast. You will see that he likes to share such goodness.

Czech Republic cupcake delivery

Father's Day is celebrated every third Sunday in June. Surprise your daddy and let him send a gift as done for a man. Blue muffins with thematic inscriptions will please every dad. They are donated out of love.

The unusual gift service Frutiko will deliver its customers across the Czech Republic seven days a week. We will take care of snacks at your party or celebration. Frutiko.cz specializes in fruit bouquets, flower boxes and many other beautiful products.

mléko, sója, lepek, vejce

otázka2 en

odpověď2 en

Customer reviews

Monika Tůmová

16.05.2022

Výborné výrobky. Syn i kamarádi byli nadšeni. Musím velmi poděkovat i Radce, která nám pomohla vyřešit objednávku na poslední chvíli. (Objednávka nám naši vinou neprošla, nevšimli jsme si toho) ještě jednou díky.

Martina Hlavová

13.03.2022

Vynikající, čerstvé a krásné. Pro všechny příležitosti. Opakovaně jsem spokojená, děkuji. Doporučuji všem, i doručení kurýrem je parádní.

Monika Holečková

20.02.2022

Naprosto luxusní výrobky!! krásně zabalené, doprava také super. Doporučuji

Eva

11.11.2021

Doručení proběhlo v dopoledních hodinách. Nanuky byly v krásném balení a moc výborné. Obdarovaná byla nad míru spokojená a já taky. Vřele doporučuji tohle jako dárek, velmi potěší. Opravdová lahoda!

Related Products

Commonly purchased together

Strawberries Trio

Strawberries Trio

from 439 Kč

Heavenly Beauty

Heavenly Beauty

from 1 049 Kč

Mini Fantasy

Mini Fantasy

699 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee