Heart Chocolate Box dark

Ratings:

Ingredients: Strawberry, Chocolate, Dark chocolate, Chocolate heart, Hazelnuts

Size: Amount Weight Price
17 pcs 0.50 kg 889 Kč
20 pcs 0.90 kg 1 009 Kč

Luxury Box of Strawberries coated in Dark chocolate

Frutiko present, a fruit box Sweet Strawberries in dark chocolate consists of a selection of sweet strawberries coaten in a quality dark Belgian chocolate - Callebaut. The box of fruit of fruit comes in a lovely heart-shaped box with a bow and it will please as a present for women and also men of any age. It is a great gift full of so important vitamins that our body needs. Each piece of strawberry is hand-picked and then decorated with chocolate, nuts and white chocolate leaving a a remarkable decor, so tasty and healthy at the same time. Together with the box we will also send a gift card that will include a personal message of your choice. We guarantee 100% freshness and customer satisfaction as our products are prepared at the same of the delivery. 

Standard fruit boxes contain 15 pieces of fruit in chocolate, nuts and white chocolate, the big ones then contain 20 pieces. If you liked our luxury box with fresh fruit, you may also like to check other Frutiko presents that we can send together with the package: Pink Strawberries or Happy Anniversary.

 

mléko, sója, ořechy

Strawberry, Chocolate - sugar, cocoa butter, emulsifier: E322 SOYA lecithin, flavouring, vegetable fat (palm kernel, coconut), Dark chocolate - cocoa mass, defatted cocoa, lactose., Chocolate heart - icing, cocoa butter, MILK powder, colour: E120, E172(ii), Hazelnuts

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Mirka K.

23.10.2021

Jahody vynikající a předání proběhlo přesně v objednaném čase.

Dominika Webb

06.08.2021

S produktem jsem velice spokojena jen dodani nebylo v cas co jsem zadala. Dodani melo probehout mezi 9-13 hod a moje sestra obdrzela jahody az v 18 hod.

Martina K.

06.08.2021

krásné, chutné, čerstvé, každá jahoda excelentní provedení.

Karel Hyka

06.08.2021

Balení už na první pohled zaujme svojí krásou. Jahody byly čerstvé a s doprovodem čokolády a oříšky je jejich chuť opravdu velká radost!

Dana Boháčová

06.08.2021

přítele jsem překvapila v práci, předání zcela profesionální, jahody zralé a čokoláda chutná. Doporučuji.

Petra S.

05.08.2021

Již podruhé jsem objednávala a vždy jahody naprosto skvělé :) doporučuji! :)

Dana Gregorovičová

26.06.2019

Skvělé! Ovocná bonboniera vynikající, čerstvá , ovoce zralé. Květiny profesionálně vázané. Dárek k svátku matek moc potěšil a překvapil svojí originalitou a nápaditostí. Frutiko dodává presně to, co nabízí na fotkách.

Oldřich Palas

08.05.2019

Luxusní,čerstvé,šťavnaté,sladké jahody v čokoládě. Určitě doporučuji :)

Nikola K.

15.09.2018

Dárek v podobě jahodové bonboniéry mou maminku moc potěšil. Všichni, co bonboniéru ochutnali, tak ji všemi deseti doporučují!

Pavla

20.08.2018

Srdcová bonboniéra tmavé jahody-objednala jsem ji manželovi k výročí...profesionální dodání s krásným a milým úsměvem a skvělá chuť jahod. Naprostá spokojenost a určitě budu doporučovat vaši firmu svým přátelům!!

Denisa

09.07.2018

Krásné a vynikající na chuť.

JiriK

04.06.2018

Jahody čerstvé, šťavnaté, celkově lahodné.

Jan Moník

03.05.2018

Velice rychlé dodání, krásné zabaleno. Byl to překvapivý dárek, krerý chutnal. Jahody s čokoládou a orišky byly moc dobré. Luxusní netradiční dárek.

Petra

19.03.2018

Výborný servis a produkt!!!
Čerstvé Jahody a moc kvalitní a krásný obal.
Hezký je taky že se může napsat správa a je moc jeskyně přidaná formou kartáčky.
Objednala jsem tuto bonboniéru mým rodičům jako gratulaci k oslavě zlaté svatbě protože bydlím v Německu a nemohla sem tam ten den být a musím říct že jsem moc moc moc nadšená jak profesionální service a velmi kvalitní produkt nabízí tato společnost.

Moc děkuji a určitě budu objednávat zase!!!

Danko

19.03.2018

objednáno pro přítelkyni....a na chvilku mi oněměla :-D Asi budu objednávat častěji...

Ольга

08.02.2018

Великолепный подарок. Заказ доставлен в указанный день. Клубника свежая и сладкая, шоколад гармонично дополняет вкус ягоды. Большое спасибо за вашу работу. Успехов и процветания!

Lenka

26.05.2017

Poslala jsem ji jako dárek sama jsem ji neviděla, ale rodiče byli nadšení. Parádně se dalo vše domluvit s obchodem, i když jsem měla nějakou změnu. Úžasné, děkuji za krásný zážitek.

Markéta Lupínková

16.05.2017

Luxusní....vypadá nádherně objednala jsem jako dárek ale nadšená jsem i já

Romana

16.05.2017

Naprosto vyborné a čerstvé

Related Products

Fruit Mix

Fruit Mix

from 459 Kč

Fruit Heart

Fruit Heart

from 459 Kč

Pink Strawberries

Pink Strawberries

from 459 Kč

Commonly purchased together

Valentine Wish

Valentine Wish

from 999 Kč

Love Cupcakes

Love Cupcakes

from 369 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee