Happy Celebration

Ratings:

Ingredients: Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Apple, Dark chocolate, White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate

Size: Height Weight Price
28 cm 2.10 kg 1 729 Kč
32 cm 3.10 kg 2 189 Kč
34 cm 4.20 kg 2 889 Kč

Happy celebration

Beautiful fruit-chocolate bouquet Happy Celebration is made of fresh fruits such as Granny Smith apples, strawberries, pineapple and kiwi fruit slices, some decorated with white and dark Belgian chocolate Callebaut. Bouquet Cheerful celebration is not only suitable as a gift for special occasions but also as a snack and decoration for family celebration.

On big family gatherings and parties with friends are fruit and chocolate bouquets Frutiko the perfect gift and refreshments, as it please both children and adults and the whole family can enjoy a wonderfully fresh fruit and quality chocolate. Garden parties in the summer can not do without fresh juicy fruit and fruit arranged in great bouquets completely shine up the celebration.

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Holanová

13.03.2022

Kytici jako produkt můžu jen doporučit - adresát si ji moc pochvaloval, ovoce chutné, čerstvé, krásně aranžované.

Jitka Jurenova

24.01.2022

Děkuji Vám za skvělou službu, jelikož žijeme s manželem v Kanadě,takže osobně to není jednoduché popřát osobně mé mamince k 81 narozeninám!Maminka mi osobně volala,překvapena, nadšená a nadmíru spokojená,a musím říct,ovocná kytice vypadala nádherně a vím,že chutná skvěle!Vaší službu jsem už teď po třetí využila a Všem upřímně doporučuji!Díky moc Jitka J

Iveta Špicová

23.10.2021

Výborná kytice, předání naprosto v pořádku - jste skvělá firma.

Lenka Novotná

06.08.2021

Dobrý večer děkuji moc za ovocno čokoládovou kytici byla nádherná všichni moc obdivovali a byla předána Olince Lounové za překrásný koncert ,který si pro nás lidičky připravila je to OPTIMISTA.Doručení perfektní pan byl velice ochotný ještě jednou veliký dík určitě zas něco objednám

Jozef Lacek

06.08.2021

Ďakujem za doručenie bolo presne tak ako bolo dohodnuté ovocie vo vynikajúcej kvalite ,, Veselá oslava " urobila veľkú radosť. Všetci si pochvalovali. Ešte raz veľká vďaka

Jiřina Kulendíková

06.08.2021

Děkuji za kråsný dårek k narozeninåm.Kytice "Veselå oslava" udělala velkou radost.Vše proběhlo v pořådku.Mohu jen doporučit.

Monika Rásóová

06.08.2021

Byli jsme velice překvapeni jak z velikosti, tak z kvality. Kytice udělala velikou radost. Určitě brzy využijeme vašich služeb. Všem vřele doporučuji! Děkuji.

Jane Jonas

06.08.2021

Objednavka byla delana online ze zahranici. Vse bez problemu. Ovocna kytice mela velky uspech. Dekuji za perfektni customer service.

Zuzana Adamcová

16.01.2020

S kyticí jsme byli velmi spokojeni - pochutnalo si na ni všech sedm účastníků dětské narozeninové párty i my rodiče. I střední varianta byla dostatečně veliká. Kvalita zpracování výborná, ovoce čerstvé a chutné, doručení bezproblémové. U nás už chtějí všichni místo narozeninového dortu ovocnou kytici.:-)

Zuzana Hurníková

04.10.2019

Velká spokojenost, ovocná kytice byla krásně udělaná a způsobila ohromnou radost. Doručení bylo podle našich představ. Díky

Marie Pacovská

08.05.2019

Perfektní, udělala obrovskou radost. Díky za včasné dodání.

Marie Pacovská

08.05.2019

Děkuji za včasné doručení. Vaše ovocná kytice udělala velkou radost.

Lenka Novotná

08.05.2019

Moc děkuji za službičku a nádherný koš "Veselá oslava" , který byl pro úžasnou Olinku Lounovou za její překrásný optimistický koncert dne 19.10.2018. Doručeno až na místo, pan dovozce byl velice ochotný, vše domluveno po telefonu /jeli jsme z Jičína/ a ta krása. Všem se sbíhaly sliny a vnoučátka jen prosila taky o takovou dobrotu. Tak někdy určitě někdo pojede na Jičín. ještě jednou veliký dík.
Lenka Novotná

Markéta Adámková

12.08.2018

Naprosto profesionální přístup, rychle, spolehlivě, kvalitně. :-)
Hodnocení produktu citací příjemce " překrásné překvapení, úžasné, krásné a výborně chutná "

Markéta Škorničková

09.07.2018

Moc krásně udělaná ovocná kytice. Potěšila nás jako obdarované a potěšila i obdarované přátelé od nás :-) Název veselá oslava je vystihující. Mám pro ni slabost. Vždy vybírám, vybírám a nakonec to vyhraje právě Veselá oslava :-)

Ľubica Lipárová

08.02.2018

Kytice vypadala nádherně a všem moc chutnala. Opravdu předčila mé očekávání, byl to super dárek, který nejen potěšil, ale i skvěle chutnal. Doručení proběhlo naprosto bez problémů. Moc Vám děkuji a ráda Vašich služeb využiji i příště.

Petra Boušková

26.05.2017

Dobrý den,dnes obdrželi Vaši nádhernou kytici sestřičky a lékaři z Jip 7,jako poděkování za péči o syna.Zásilku dovezla velice milá paní v přesně stanovený čas.Ovoce čerstvé a velmi chutné,velmi děkujeme.

Jana Mrázová

17.05.2017

Dobrý den, dnes nám byl doručen váš dárek pro naši paní jednatelku a vedouci v jedné osobě.
Ovocno-čokoládová kytice byla neuvěřitelná, přístup včetně změny termínu dodání srdečný a samotné předání
dárku přímo jubilantce srdceryvné. Za celou kancelář mockrát děkujeme. Jana Mrázová

Hanna

17.05.2017

Super lepší než cokoladovy dort pro děti nezbyl ani kousek.Dekuji za jméno

Hanna

17.05.2017

Vynikající pouzilasem to místo dortu k narozeninám pro děti byli nadšení nezbyl ani kousek. Což cokoladovi dort bych půlku vyhodila dekuji moc za jmeno .

Related Products

Valentine Wish

Valentine Wish

from 999 Kč

Chocolate Cake

Chocolate Cake

from 1 039 Kč

Happy Anniversary

Happy Anniversary

from 1 039 Kč

Commonly purchased together

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee