Wedding Package

Ratings:

Ingredients: Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew, Cantaloupe melon, Orange, Chocolate, White chocolate, Dark chocolate

Size: Height Weight Price
40 cm 5.00 kg 4 039 Kč

Wedding Package

Wedding reception package is consisting of a large fruit bouquet and 50 pieces of delicious fruit in chocolate suitable as wedding decorations for your wedding reception. Great bridal bouquet created from fresh fruits will be elegant decoration for your wedding tables and fresh fruit in chocolate, decorated in the form of the bride and groom can savor all the wedding guests. Wedding package is for 40 to 50 guests. The package contains a fruit bouquet and fruit in chocolate decorated as a bride and groom .

mléko, sója

Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew, Cantaloupe melon, Orange, Chocolate - sugar, cocoa butter, emulsifier: E322 SOYA lecithin, flavouring, vegetable fat (palm kernel, coconut), White chocolate - MILK powder, lactose., Dark chocolate - cocoa mass, defatted cocoa, lactose.

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Karolina Šálková

06.08.2021

Objednávala jsem na vlastní svatbu. Vše proběhlo perfektně, předání do restaurace v den svatby, hosté byli spokojení, kytice se snědla bezezbytku. Jahodová bonboniéra také a druhou jsme si nechali na svatební noc k šampaňskému. Perfektní domluva ohledně alergie na kiwi a citrusy, vše bylo alternativně vyměněno k naší spokojenosti. Jsem pravidelným zákazníkem, nikdy jsem nebyla zklamána. Budu s radostí dál překvapovat okolí.

Helena Elmanova

06.08.2021

Objednávala jsem jako překvapeni pro novomanžele ,den před jejich svatbou!
Naprostá spokojenost od A az po Z.
Dle ohlasu, jelikož jsem se nezúčastnila svatby,byli všichni naprosto v soku,
překvapení a nadšení!
Frutiko me nikdy nezklamalo,vzdy tak jak se objedna ,tak se i stane! Spolehlivá firma,uzasna komunikace i po té, když z mé strany je něco nejasné, tak vzdy zavolají a upresní se objednávka!
Můžu Frutiko jen a jen doporučit!!

Radka Janúšková

08.02.2018

Kytice byla nádherným zpestřením svatební tabule. Hosté ji obdivovali a snědla se do posledního kousku. Všem chutnala. Doprava na místo konání byla bez problémů. Vše, co jsem si u Frutika objednala došlo v perfektním stavu a bylo úplně čerstvé. Kdo váhá, jestli si má kytici objednat, tak se nemusí bát. My jsme byli velice spokojeni.

Petra Divišová

17.05.2017

Tuto nádhernou kytici jsme si objednali na svatbu a byli jsem nadšení. Kytice vypadala na svatebním stole božsky. Dlouho jsem přemýšlela čím nahradím svatební dort, který nemám ráda a chtěla jsem něco originálního. Jsem velice ráda, že jsem Vás na internetu vyhledala a osvěžila náš svatební stůl touto úžasnou kyticí.

Jana Bendl

16.05.2017

Objednávali jsme den před svatbou,všichni svatebčané nadšení,krásné provedení,ovoce úžasné a i přes spoustu svatebních dobrot přišla opravdu k chuti...děkujeme za perfektní a rychlý servis můžeme všem jen doporučit,je to netradiční a příjemné zpestření

Related Products

Christmas Wish

Christmas Wish

from 1 469 Kč

Wedding Bouquet

Wedding Bouquet

from 1 959 Kč

Nameday Wish

Nameday Wish

from 1 389 Kč

Luxury Strawberries

Luxury Strawberries

from 1 439 Kč

Commonly purchased together

Wedding Cake

Wedding Cake

from 1 039 Kč

Wedding flower box

Wedding flower box

from 919 Kč

Wedding Flower

Wedding Flower

2 889 Kč

3 Tier Wedding cake

3 Tier Wedding cake

from 8 079 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee