Fruit Bomb

Ratings:

Ingredients: White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate, Pineapple, Grapes, Strawberry, Apple, Banana, Orange, Dark chocolate

Size: Height Weight Price
28 cm 1.80 kg 1 469 Kč
35 cm 2.70 kg 1 939 Kč
43 cm 3.60 kg 2 409 Kč

Fruit Bomb Flower

If you want to pamper yourself or your loved ones with healthy gift Fruit bomb is best way. Fruit bomb flowers contain many types of fruit like orange , apple, pineapples , grapes and chocolate strawberries and chocolate bananas which are healthy and delicious snacks. Fruit bomb is big flower which you can share with your friends or you can order it for any big social events, parties and make many people happy. If you are looking more bigger flower for almost 20-25 people you can check out our Fruit Basket which has almost 10 kg. You will figure out with Frutiko flowers you can send healthy gift which can be at the same time delicious and attractive.

 

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Alicja Papíková

06.08.2021

Objednala jsem pro dceru,oslavenkyne i hoste byli prekvapeni,moc krasne provedeni,zabaleno ve specialni tasce pro prevoz,ovoce cerstve muzu jen doporucit jelikoz objednavala jsem uz po nekolikate.

Alena Č.

08.05.2019

Kytici jsem objednávala prvně (5.říjen), mamce k narozeninám. Kytice byla čerstvá, voňavá, na chuť výborná a vše okolo servis od objednávky až po doručení perfektní na 100% a radost mamky z tak nečekaného dárku veliká. Proto ač to není zrovna levná záležitost toto překvápko určitě stojí za to a obdarovaného určitě potěší. Děkuji a vřele doporučuji.

Monika K.

21.06.2018

Velká spokojenost, kytice nádherná a chuťově perfektní, na 100% . Díky,

Lenka Vedralova

17.05.2017

Dekuji vsem, kdo tvoril tuto nadhernou kytici. Byl to darek pro moji dceru. Nejenze byla nadherna, ale i vyborna. Sklidila obrovsky uspech. Moc dekuji!

Lucie Jarolímová

17.05.2017

Kytici jsme objednaly jako dárek na narozeniny,byla krásná,výborná a hlavně oslavenkyně byla nadšená.Moc děkujeme

Roman C.

16.05.2017

Děkuji. Kytice pro maminku - velmi potěšila, ovoce čerstvé a voňavé (19. Listopad!), doručení na čas a příjemným kurýrem. 100 % spokojenost.
Díky Roman

Monika Tomšková

16.05.2017

Tuto kytici jsem objednala pro svého tatínka k narozeninám. Kytice byla nádherná, chuťově perfektní. Děkuji moc. Všem vřele doporučuji. 

Petra Behancová

16.05.2017

Po předchozí velmi dobré zkušenosti jsem objednala podruhé a myslím, že název je opravdu výstižný - Bomba. :-) Měli jsme ji znovu jako narozeninové překvapení pro oslavence, lákavě voní, vše je čerstvé, svěží, velmi chutné a přesně odpovídá fotografii.

Marcela Svobodova

05.01.2016

Kytici jsem objednala pro dceru k narozeninam s donaskou v konkretni cas. Predani probehlo perfektne, kytka byla nadherna a bajecne chutnala...dekujeme

Helena Svobodová

15.12.2015

Kytici jsem dostala k narozoninám. Byla nádherná! Ovoce obalené ve výborné čokoládě, nejvíce nám chutnal banán v čokoládě.

Lucie Nová

27.07.2015

Tuto nádhernou kytici jsem si objednala na narozeniny mého přítele a byl velice spokojený. Všem moc chutnalo a jahody v čokoládě jsme si všichni zamilovali.

Related Products

Orange Garden

Orange Garden

from 1 389 Kč

For Pleasure

For Pleasure

from 939 Kč

Christmas Wish

Christmas Wish

from 1 469 Kč

Fruit Festival

Fruit Festival

from 1 569 Kč

Commonly purchased together

Slice of Heaven

Slice of Heaven

from 309 Kč

Cupcakes Cream Mix

Cupcakes Cream Mix

from 369 Kč

Potted Roses

Potted Roses

289 Kč

Macaroons

Macaroons

from 129 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee