Garden Party

Ratings:

Ingredients: Apple, Dark chocolate, White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate, Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew

Size: Height Weight Price
28 cm 2.00 kg 1 419 Kč
38 cm 3.00 kg 1 989 Kč
60 cm 4.00 kg 2 619 Kč

Bouquet Garden Party

Big fruit flowerGarden Party transforms every garden party, celebration with friends or grilling a memorable experience. Your guests and friends will be happy with fruit bouquets and fresh fruit arranged in a spectacular bouquet.Garden Party flower is a big fruit bouquet for up to 20 people, which is perfect for, social events, parties banquets or as snacks. Also

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Anna Brabcová

20.06.2023

Děkuji za krásnou kytku pro dceru k 18 narozeninám. Byla a je stále nadšená.

Dagmar Veverková

07.05.2022

Kytice zahradní slavnost krásná,ovoce čerstvé. Objednala jsem ji na sobotu. Vrele doporučuji.

Monika Sequensová

23.10.2021

Dobrý den,tato krásná kytice udělala mým drahým přátelům i mě velkou radost. Je to opravdu nevšední,pěkné překvapení.Děkuji rovněž za skvělou komunikaci při vyřizování objednávky

Lucie Sýkorová

23.10.2021

Kytici jsme objednali na nedělní oslavu narozenin dcerky a sklidila velký úspěch včetně poptávky od hostů, kdepak se dá tak nádherná kytice koupit, tak jsem šířila osvětu.:-) Dodání bylo rychlé a pohodové a hlavně přímo na čas. Prostě velká spokojenost jako vždy.

Jana Libichová

06.08.2021

Mohu jen doporučit. Ovoce bylo velmi krásně naaranžováno a čerstvé. Největší úspěch měli jablka v čokoládě a hrozno na špejli, to zmizelo nejrychleji. Kurýr mi koš přivezl načas, pomohl i do patra vynést druhý. Příště objednám zase.

Ilona Hlúchová

06.08.2021

Dobrý den, košík zahradní slavnost jsem u Vás objednala poprvé pro maminku k jmeninám a zároveň i k narozeninám. Maminka byla maximálně spokojená a nadšená se slovy takovou nádheru jsem nikdy neviděla.
S dovozem taktéž velká spokojenost, budeme se k Vám rádi vracet a vřele Vaši skvělou firmu doporučovat. Ještě jednou velké poděkování.

Ilona Hlúchová

06.08.2021

Dobrý den, objednala jsem mamince zahradní koš k narozeninám, měla neskutečnou radost, nic takového ještě neviděla i byla velice spokojena s příjemným doručením. Vaši firmu budu vřele doporučovat.
Ještě jednou velké poděkování.

Veronika Hlavkova

06.08.2021

Dobry den, dnes kos přišel a byl skvely. Vsem se nejen libil, ale i chutnal. Dekuji i za skvělou komunikaci.

Lucie Foltýnová

05.08.2021

Kos je moc hezky, uz se tesime az ho predame. Je to nase treti objednavka a vzdy jsme byli spokojeni. Prani je tez moc hezke, zmena adresy dodani nebyl problem.

Lucie Bartoňová

13.03.2020

Koš ve ve. XL byl nádherný, vše čerstvé, velmi chutné a nachlazené. Doručení do krajského města v termínu. Jak dárek je to opravdu nádherné a je to krásné překvapení!!! Doporučujeme...

Ingrid Rajnišová

16.01.2020

Nádherná kytice, která překvapila nejen oslavence, ale i celou rodinu . Veškeré ovoce čerstvé , velmi zajímavá a chutná byla jablka v čokoládě, předání 100% jak čas tak adresa , vřele doporučuji všem a Frutiku mnoho dalších spokojených zákazníků !!!!

Veronika

16.01.2020

Dobrý den, originální dárek k narozeninám, doručení kurýrem super, čekala jsem více ovoce. Vše čerstvé, chutné, skvělá myšlenka.Děkuji.

Ingrid Jarůšková

26.06.2019

Dobrý den, objednala jsem zahradní slavnost pro kamarádku a pro sousedku - obě byly nadšené, tím jak kytice vypadala i velice příjemným doručením. Ovoce bylo čerstvé, dobré a krásně nazdobené. Obě byly dárkem překvapené, protože nic takového neviděly. Všem doporučuji! Uděláte radost obdarovanému!

Vladimíra Autratová

21.02.2018

Nevím jak ovocný koš vypadá, ale služba funguje skvěle. Druhý den po objednání byl doručen i s přáním na požadovanou adresu. Děkuji a rozhodně doporučuji. Vlaďka

Jana Stasková

08.02.2018

Napodruhé byla kytička krásná, hroznové víno sladké, jahůdky čerstvé, ananas krásně žlutý, melouny nebyly rozbředlé ani zkyslé. Spokojenost. Profesionální přístup operátorek, které jsou milé a vždy ochotné vše vyřešit ke spokojenosti obou stran. Ještě jednou velké DÍKY .-)

Jiri B.

17.05.2017

Originalni a zdravy darek zaroven :) Doruceni kuryrem v ten samy den klaplo na jednicku! Diky!

David

16.05.2017

Kytica bola presne taká akú som očakával. Obával som sa kvality ovocia, no po ochutnaní sme všetci boli milo prekvapení. Všetko ovocie bolo čerstvé, chutné a krásne naaranžované.

Martina Jeřábková

16.05.2017

Super super. Domluva perfektní, paní moc příjemná a laskavá. Dlouhou jsem se nesetkala s takovým profesionálním a milým jednáním a ochotou. Kytice nádherná a vůně čerstvého ovoce taková, že jí máte chuť sníst i s celofánem.
Doporučuji Všem!!! A moc děkuji!!!

Dražanová Dana

16.05.2017

Kytici jsem objednala pro dceru k narozeninám. Velká spokojenost. Díky FRUTIKO. Rozhodne u vás ještě objednám.
Chci i poděkovat paní co zboží dovezla. Byla velmi mila a pomohla mi se vším az domů. DĚKUJI PĚKNĚ

Markéta Večeřová

16.05.2017

Oslavenkyně byla nadšená a všem moc chutnalo. Děkujeme. ;-) Kytička se postarala o večerní zábavu. Určitě doporučíme dál. ;-)

Related Products

Orange Garden

Orange Garden

from 1 389 Kč

Christmas Wish

Christmas Wish

from 1 469 Kč

Fruit Cocktail

Fruit Cocktail

from 2 259 Kč

Valentine Wish

Valentine Wish

from 999 Kč

Commonly purchased together

Slice of Heaven

Slice of Heaven

from 309 Kč

Cupcakes Cream Mix

Cupcakes Cream Mix

from 369 Kč

Potted Roses

Potted Roses

289 Kč

Macaroons

Macaroons

from 129 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee