Healthy snack

Ratings:

Ingredients: Melon Honeydew, Apple, Coconut, Dark chocolate, White chocolate, Almond, Cinnamon sugar, Cantaloupe melon, Chocolate, Pineapple, Grapes, Strawberry

Size: Height Weight Price
25 cm 1.05 kg 889 Kč

Healthy snack

Fruit flower Healthy Snack brings you rich selection of juicy fruit both from exotic countries and our environment. It is perfect for those searching for some healthy snack. Not only birds deserve healthy nutrition, that’s why we have prepared this healthy snack for your sweet-tooth moment. And we made you the whole forest from apples, cantaloupe and melon, grapes and pineapple. You can find also strawberry bush and leafage ornamented with dark and white chocolate in between flavorous trees. In addition, Healthy Snack is spectacularly arranged in the cup with the color of fruit bouquet.

In a similar spirit, Frutiko brings you also flowering fruit bouquet Fruit Bomb or lively bouquet Get Well. Already the name suggests that it is the truly healthy goodie. For information regarding the transport to your home click on this link dedicated to description of ways of transfer.  

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Jiřina Jacková

06.08.2021

Mohu všem jen doporučit,veliká spokojenost a velmi vstřícné jednání při telefonické domluvě.Všem moc děkuji.Není to levná záležitost ale za tu radost to stálo.

Lůca

06.08.2021

Kamarádku překvapení mile potěšilo, vše bylo čerstvé a chutné, dokonalá snídaně plná vitaminů.

Jana

06.08.2021

Obrovská spokojnosť s kyticou a komunikáciou, pri objednávke nám vyšli maximálne v ústrety. Veľká vďaka! Obdarovaná bola nadšená.

Vevi

06.08.2021

Kytici "Zdravý zob" jsem objednávala v Brně jako překvapení pro mého bratra k narozeninám. Vše proběhlo v pořádku, kytice byla doručena včas na smluvené místo a odpovídala obrázku. Skvělé, voňavé a chutné překvapení. Spokojenost :)

marie

06.08.2021

kytice byla pěkná.ale čokoláda byla rozteklá a opadaná

Jana K.

06.08.2021

Skvělé překvapení k svátku. Ikdyz ziju v cizině tak Fritiko udělalo velkou radost moji mamince. Doručení bylo Spolehlive a perfektní a kytice vynikající!

Lenka Mertelíková

06.08.2021

Ovocnou kytku jsem objednala současně s růží pro mou kamarádku k narozeninám, sklidila obdiv krásně nazdobená, krásný dárek

Jitka V.

06.08.2021

Krásný a chutný dárek, který jsem dostala od kolegyněk z práce, a který mi udělal velkou radost. Doručení i v NE a to cca 60 km za Prahu, kurýr velmi příjemný.
Já, jako obdarovaná, mohu jen doporučit a určitě jednou takovým dárkem ráda někoho potěším i já.

Alena Navrátilová

16.01.2020

Už po několikáte jsme využili služeb Frutika a nemělo to chybu. Obdarovaní byli vždy velmi spokojeni. Kytice bylo doručena vždy ve stanovenou dobu .
Doručení nemělo chybu. Měli jsme obavy, že na malou vesničku nedojde kytice včas, ale opak byl pravdou. Nadšení nemělo konce.

Baru

04.10.2019

Dárek jsem posílala ze zahraničí, protože mi to přislo jako moc fajn nápad. Kytičku jsem sice osobně neviděla, ale obdarovaná měla obrovskou radost, takže předpokládám, že byla bezchybná. Doručení proběhlo na jedničku. Mockrát děkuji!

Daniel

19.03.2018

Kytka byla úžasná, obdarované se moc líbila a také chutnala. Nevěřil jsem, že bude vypadat jako na fotce ale ve skutečnosti byla ještě hezčí. :-) Jen bych uvítal více odběrných míst po Praze. Určitě doporučuji!

Marťa K.

08.02.2018

Užásná a perfektní služba a skvělé dodání. Kytice je nádherná výborná a udělala velkou radost. Moc děkuji a všem doporučuji. Stojí to za to :-) nemá to chybu

Misa

17.05.2017

Super služba a obdarovana byla strašne nadšena a moc spokojena

Tereza Ježková

17.05.2017

Kytici jsem objednala svému partnerovi do Kladna, když byl nemocný. Kytice dorazila ještě ten den, partner byl upozorněn asi 15 min předem. Vypadala přesně jako na obrázku. Všechno ovoce v ní bylo čerstvé a chutné, žádná levná podivná hmota bez chuti. Ačkoli se jednalo o velikost XS, ovoce v kytici bylo opravdu hodně, partner ho jedl asi tři dny, skladoval ho v lednici a nic se nezkazilo ani "neuvadlo". Nejvíc nám chutnal ananas v čokoládě a jahody v čokoládě a oříškách.
Při nákupu se mi kytice zdála celkem drahá, když jsem ji ale potom viděla na vlastní oči (množství, čerstvost ovoce, úpravu atd.), myslím, že cena je zcela adekvátní. Rozhodně všem doporučuji jako krásný a chutný dárek s možností kurýrní služby, což oceňuji.

Eli

17.05.2017

kytice je nadherná a je vidět, že z čerstvých produtků. Děkujeme za dobřeodvedenou práci, kytička má velký úspěch

Bára Procházková

16.05.2017

Úžasná kytice, čerstvé ovoce a rychlé dodání. Doporučuji!!! :)

Vlasta Orlovská

16.05.2017

Byla jsem moc spokojená s perfektní službou a výbornou a nápaditou kyticí. Moc děkuji.

Related Products

Nice Day

Nice Day

729 Kč

Easter Bunny

Easter Bunny

809 Kč

MINI Tulip

MINI Tulip

579 Kč

Commonly purchased together

Slice of Heaven

Slice of Heaven

309 Kčfrom 279 Kč

Halloween muffins

Halloween muffins

from 369 Kč

Smiling Strawberries

Smiling Strawberries

459 Kčfrom 419 Kč

Macaroons

Macaroons

from 129 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee