Chocolate Tulip

Ratings:

Ingredients: Chocolate, Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew, Apple, White chocolate, Milk chocolate, Cantaloupe melon

Size: Height Weight Price
30 cm 1.20 kg 999 Kč
32 cm 1.80 kg 1 469 Kč
35 cm 2.20 kg 1 839 Kč

Chocolate Tulip Bouquet  

Chocolate Tulip bouquet delights all your senses. Combination of fresh fruit and real Belgian chocolate make the edible bouquets unforgettable experience. Tulips are inherently the spring. But you can enjoy them all year round and even by an original way. Unconventional chocolate bouquet is made of pineapple in the shape of tulips, Granny Smith apples, strawberries, oranges, kiwi, bananas and grapes. Delight Anniversary, Birthday, or just For fun.

Do not you love tulips, but rose?! For lovers and lovers of roses, we also offer a fruity bouquet of roses, which will surely wilt as the right one. And if you want to donate a bouquet, but too little taste, order, along with a bouquet of tulips need some fruity chocolates for themselves. It will always be one postage and that's at least worth considering.

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Renata Břesková

24.01.2022

Doručeno, jak bylo domluveno, kytice udělala velkou radost, krásně naaranžované.

Jiřina

06.08.2021

Moc děkuji za vstřícné jednání a nakonec o doručení jak bylo domluveno. Opravdu moc chválím 100 % spokojenost,mohu jen doporučit. Děkuji vám.

Páslerová

06.08.2021

Velká spokojenost. Vše čerstvé a krásně naaranžované. Udělá vždy radost.

Blanka Jošková

06.08.2021

Vše klaplo , kytice byla doručena , líbila se, potěšila a chutnala ?

Klára Strejcová

05.08.2021

Hned na začátek musím pochválit profesionální služby doručení, kterými se může firma Fruitko pochlubit. Obdarovaná osoba byla s ovocnou kyticí spokojená a mile překvapená. Ovoce bylo velmi dobré a hlavně čerstvé. Na druhou stranu musím trochu vytknout tvar kytek z ananasu. Nejednalo se totiž o tvar tulipánů, jak mělo být podle názvu produktu (kytice čokoládový tulipán) a zároveň obrázku uvedeném na webu. Kvůli tvaru tulipánů jsem právě totiž původně zvolila danou kytici. Kromě této výchylky a ještě malé změně ovoce v kytici, jsem byla s objednávkou a službami spokojená. Mohu tedy jen doporučit.:)

Šárka Kulhavá

08.05.2019

Vše proběhlo dle objednávky, kytice byla "doladěna" extra čokoládovým ananasem + čokoládovým ovocem + bílou čokoládou. Objednávka byla vytvořena s předstihem a doručení proběhlo přesně dle pokynů. Obdarovaná byla nadšená a já spokojená. Mohu jedině doporučit :-)

Veronika Vochová

19.03.2018

Vše klaplo na jedničku, jak doručení, tak vzhled i skvělá chuť.
Jediné co bych vytkla, že v seznamu obsaženého ovoce je napsaný i pomeranč, který bohužel ale v této kytici nebyl. Jinak vše super.

Inna Široká

08.02.2018

Super dárek, který udělal velikou radost! Kytice byla opravdu nádherná a doručení proběhlo bez nejmenších problémů. Děkuji!!

Jana Trnková

08.02.2018

Děkuji za nádhernou ovocnou kytici, která byla čerstvá, voňavá a velmi chutná.-) Udělala radost nejen dcerce, ale nám všem. Ještě jednou děkuji za výborný nápad a krásný originální dárek.

Magda Mistrová

26.05.2017

Moc děkuji za originální dárek. Doručení klaplo přesně jak uvádíte, bez jakýchkoliv problémů. Měla jsem trochu obavy, objednávala jsem poprvé a to až do Vimperka. Super.

Eva Škulková

16.05.2017

S Vašimi ovocnými kytičkami jsem moc spokojená. Jsou úžasné. Dodání na adresu také funguje na jedničku.

Related Products

Discount Juicy Flower

Juicy Flower

1 149 Kčfrom 999 Kč

Tulip Paradise

Tulip Paradise

from 939 Kč

Chocolate Fantasy

Chocolate Fantasy

from 1 039 Kč

Heavenly Beauty

Heavenly Beauty

from 1 099 Kč

Commonly purchased together

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee