Juicy Flower

Ratings:

Ingredients: Pineapple, Grapes, Strawberry, Melon Honeydew, Apple, Dark chocolate, White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate

Size: Height Weight Price
30 cm 1.40 kg 1 149 Kč
32 cm 2.00 kg 1 549 Kč
36 cm 2.60 kg 1 959 Kč

Juicy Flower

Juicy flower represents an irresistible combination of delicious fresh strawberries and apple in chocolate. Red and green fruit flower is an excellent gift for any occasion.. Frutiko Flower in Prague is delivered for free. This delicious flower will be delivered with your special message. You can send it your mother, girlfriend, friend, or order for yourself and pamper yourself with a delicious combination of juicy fruits and delicious chocolates.

Pamper yourself and your love ones with any of Frutikoflower or fruit in chocolate. Frutiko has many delivery of flower options just choose one of them which is fiting with your situatuion.

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Jiřina Kostová

05.04.2022

Opakované objednávky, obdarované byly vždy ženy, mile překvapené, dárek měl úspěch. Ovoce čerstvé, čokoláda výborná. Velmi vstřícné jednání, musela jsem změnit termín dodání, velmi ochotně mi bylo vyhověno. Neobjednávala jsem určitě naposledy.

Vlasta Šulová

11.02.2022

Kdytička dorazila, byla čerstvá, šťavnatá, velmi hezky aranžovaná, odpovídala popisu i fotografii v nabídce. Obdarovaný měl radost a bylo milé překvapení. Děkuji.

Veronika Kollová

24.01.2022

Kytice ve velikosti M udělala radost, velikost ideální, najedl se z ní celý tým a ještě zbylo :) Jediné minus bylo, že jsme si připlatili za konkrétní čas a kurýrka dojela asi o 15 minut dříve, takže jsme se téměř minuly.

Barbora Novotná

10.09.2021

Velmi originální a chutný dárek pro nejbližší...Velké díky posílám celému kolektivu za perfektní vyřízení objednávky. Určitě Vás budu doporučovat známým a nepřestanu být nadále Vaším zákazníkem

Josef Vlček

06.08.2021

Radost udělala nejen ženě, ale hlavně synovi, který musel všechno ochutnat :-) Čerstvé, výborné!! :-)

Hana Baťková

06.08.2021

Moc děkuji za úžasný dárek a také moc díky za skvělou komunikaci a vstřícnost s centrálou Frutika a s objednání a taky při doručení s dopravcem, vše skvělě a ovoce vynikající !!! :-))

Milan Novotný

06.08.2021

Koupil jsem jako poděkování šťavnatou kytičky a byla naprosto dokonala,ani jsme ji nemeli šanci celou sníst.Jen mě hodně mrzí,že jako nápis na srdíčko jsem si zvolil text a přijel mi zcel jiný nápis,trošku to pokazilo,ale jinak spokojenost.

Martina Jirova

06.08.2021

Tento dárek dneska přišel a moc potěšil moji švagrovou, na dárku si pochutnala celá rodina. Moc děkuji. MJ

Julie M.

06.08.2021

Perfektní a milé překvapení pro každého. Květinka byla doručena přesně v požadovaném termínu. Se vším je veliká spokojenost. Určitě v budoucnu opět nějaký Váš produkt objednám. Mnohokrát děkuji.

Katka P.

06.08.2021

Vaša Šťavnatá kvetinka vyzerala nádherne, chutila dobre, urobila radosť - prekvapenie mojej dcére k narodeninám. Doručenie tiež super. Takže určite doporučujem. A ďakujem :-)

Martina Pilátová

05.08.2021

Vše skvělé - velika ochota na infolince pro upřesnění času.Bylo objednáno pro maminku k narozeninám,udělala velikou radost.Krásné překvapení od zabalení,dodání včas a ve výborné chuti a krásně vypadající
/vše čerstvé/.Mohu jen doporučit.

Martina Křesťanová

04.10.2019

Kytička krásná, čerstvá a dobrá. Udělala velikou radost!!!

Lucie

08.05.2019

Kytička mi byla včas a vpořádku doručena, byl to dárek pro kamarádku. Úspěch měla ohromný, kamarádka byla nadšená. Za mě naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

Pavla N.

08.05.2019

Květinka měla ohromný úspěch. Jen doručení neproběhlo přesně - kurýr dovezl květinu dříve. Přesto musím říct převoz super a balaní skvělé. Měla ohromný úspěch. Byla velice chutná. Přidala jsem tam do ní jahody a banány v čokoládě a pro 12 lidí to bylo super. Děkuji a určitě doporučuji.

eva veselská

08.05.2019

Květinku jsme objednávali pro mamku k narozeninám. Měla velikou radost a líbil se jí nápaditý a chutný dárek. Kvůli pobytu v nemocnici jsme několikrát měnili adresu dodání a lidé z Frutiko byli vždy velmi ochotní a milí.

Iva Vrbová

19.03.2018

Tento dárek jsem objednala sestře v den jejích narozenin do práce jako překvapení. Byla nadšená nejen ona, ale i celý kolektiv . Doporučuji :) .

Irena

19.03.2018

Kytka byla pro dceru k narozeninám a splnila očekávání - dcera byla nadšená. Z určitých důvodů jsem musela měnit termín doručení i druh kytice, takže děkuji za vstřícnost a ochotu při realizaci změn.

Vlaďka

08.02.2018

Objednávala jsem poprvé a můžu jen říci. skvělé.Dárek měl veliký úspěch.děkuji.

Věra J.

08.02.2018

Do šťavnaté květinky jsem nechala přidat více čokolády a navíc banány a jahody. Poslala jsem to manželovi k narozeninám. Kytka měla obrovský úspěch a velice jsme si pochutnali.

Karolína

17.05.2017

Posílala jsem květinu jako dáreček a měl úspěch. Mockrát děkuji za jednoduché objednání a perfektní doručení.

Related Products

Sweet  Present

Sweet Present

from 1 039 Kč

Coconut Snow

Coconut Snow

from 1 039 Kč

Chocolate Fantasy

Chocolate Fantasy

from 1 039 Kč

Chocolate Tulip

Chocolate Tulip

from 999 Kč

Commonly purchased together

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee