Fresh Love

Ratings:

Ingredients: Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew, Dark chocolate, White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate

Size: Height Weight Price
26 cm 1.20 kg 1 039 Kč
29 cm 1.60 kg 1 389 Kč
33 cm 2.00 kg 1 619 Kč

Fresh Love

Fruit flower filled with fresh, sweet, colorful fruit, this is Fresh love. It is said that the new love is like a fresh, delicate flower and in order to make it blossom, you need to take care of it. This fruit bouquet in bloom full of vitamins symbolises this meaning. Cantaloupe, watermelon and oranges are completed by pineapple stars and flowers made from kiwifruit, strawberries and grapes. We added also pieces of fruit dipped in dark and white Belgian chocolate. It is a great gift for any special occasion of your other half, it is suitable also for any anniversary and party.

 

Enrich your magic moments also with other fresh bouquets made from fruit. For sweeter moments we offer you Bouquet of Candy with pineapple in the shape of cupcakes.

 

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Petra

20.02.2022

Děkuji za skvělý nápad, kytice byla úžasná a radost velká. Tímto také děkuji kurýrovi, který se nedal a vytrval :-). Určitě to nebyla má poslední objednávka.

Jana Hanusova

06.08.2021

Objednala jsem kytici pro sestru z Anglie, vsechno probehlo velmi hladce. Kytici dostala v urceny den v poradku a moc si ji chvalila. Ovoce bylo cerstve a vsem to moc chutnalo. Urcite bych objednala znovu :) Doporucuji 100%

Lenka Rehurkova

06.08.2021

Trochu zklamani. Kytice byla uplne bez jahod a dodana o pulhodiny pozdeji i kdyz ma kuryr hodinove okenko. Jinak ovoce cerstve a napad hezky.

Tereza Nováčková

05.08.2021

Ovocná kytice byl dárek k narozeninám pro moji sestřičku v ordinaci. Dorazil dle objednávky a sestřičce udělal moc radost. Perfektní, moc děkuji. TN

Irena

05.08.2021

Velmi mě potěšilo ochotné a flexibilní jednání zaměstnanců firmy FRUTIKO, zač jim moc děkuji a všem jejich služby vřele doporučuji. Dárek byl doručen včas a v pořádku k velké spokojenosti obdarovaného. Díky!!!

Hana Bažilová

05.08.2021

Kytice byla moc pěkná, ovoce čerstvé, objednali jsme si toto zboží poprvé, ale nikoli naposled. Velká spokojenost.

Wendy Glover

13.03.2020

Kytice byla úžasná. Objednala jsem malou velikost, protože jsme jenom dvě, ale ovoce je na ní dost, bylo zralé a sladké a šťavnaté, a vypadalo to moc pěkně. Rozhodně si ovocné kytice od frutiko objednám znovu.

Dana Janošová

13.03.2020

Krásná a moc chutná ovocná kytice, která se velmi líbila a překvapila
oslavenkyni a všechny přítomné. Velká spokojenost.

Jana Mládková

04.10.2019

Chcete někoho potěšit? Pak Vám doporučuji využít nabídky firmy FRUTIKO. Je to skvělý dárek ke všem příležitostem. Kytice je nádherná a skvěle chutná. Doručení klaplo na 100% a obdarovaní byli nadšeni. Je to prostě skvělé. Moc Vám děkuji.

Helena Elmanova

26.06.2019

Dekuji za uzasnou ovocnou kytici pro meho vnuka k MDD a hlavně,chci poděkovat paní, která tento dar dorucila, jelikoz se předání zkomplikovalo i za její nadstandartni sluzbu!
Se službou FRUTIKO jsem opravdu vždy velice spokojená
! Děkuji!!!

Jiřina Kvěšková-Jeník

19.03.2018

Velká spokojenost. Ovoce čerstvé, čokoládové kousky v kytici vynikající. Moc děkují dva kluci, 6 a 11 let a babička. Maminka šťastná a spokojená. :-)

Jana Trnková

08.02.2018

Děkuji moc za nádherou ovocnou kytici, která byla čerstvá, voňavá a také velmi chutná.-) Udělala velikou radost nejen dcerce, pro kterou byla určena, ale nám všem. Děkuji za výborný nápad a skvělou službu.

Šimečková Jaroslava

08.02.2018

Jsem moc spokojená s rychlostí dodávky a příjemným jednáním při objednávce mohu jenom doporučit

Monika B.

26.05.2017

Spokojenost velká. Zvolila jsem to jako dárek pro 11letou dceru,která od mala miluje ovoce,byla to skvělá volba. Doručení bez problémů. Doporučuji

Zuzana Kasparkova

16.05.2017

Byla velmi dobra a hlavne opravdu cerstva. Nejvice nam chutnalo ovoce polite cokoladou, tak priste pujdeme do vice cokoladove :-)

Katka

16.05.2017

Zboží přesně jako na obrázku, ovoce čerstvé, čokoláda vynikající. Kurýr doručil ovocnou kytici na čas až do restaurace, kde jsme oslavovali. Perfektní služby, dárek se moc líbil. Moc děkuji

Naďa Mahdalová

16.05.2017

Chtěla bych moc poděkovat za ovocnou kytici.Obdarovaný byl nadšený a mile překvapený, že něco takového funguje.Super nápad a servis, budu všem doporučovat vaše služby.Děkuji

Janebova

16.05.2017

Naprosto dokonalý dárek. Jsem velice spokojená :) Paní co mi to dovezla by zasloužila 10bodů z 10 :) perfektní, doporučuji!

Related Products

From Love

From Love

from 1 049 Kč

Bouquet of Candy

Bouquet of Candy

from 1 099 Kč

Get Well

Get Well

from 1 039 Kč

Heavenly Beauty

Heavenly Beauty

from 1 099 Kč

Commonly purchased together

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee