Get Well

Ratings:

Ingredients: White chocolate, Cantaloupe melon, Chocolate, Pineapple, Grapes, Strawberry, Kiwi, Melon Honeydew, Banana, Orange, Dark chocolate

Size: Height Weight Price
26 cm 1.20 kg 1 039 Kč
29 cm 1.60 kg 1 389 Kč
33 cm 2.00 kg 1 619 Kč

Get Well Soon

We wish someone to stay healthy or to Get Well perhaps on each occasion, and what could express this wish better than gift full of vitamins? Fruit bouquet Get Well was created for those who are searching for original gift or gift for recovery for friends or colleagues. The combination of vitamin filled juicy watermelon and cantaloupe is complemented by exotic pineapple, oranges and kiwifruit. And you will be not missing neither grapes or strawberries. And since also the chocolate benefits your health, we have dipped few pieces in the combination of dark and white Belgian chocolate.  

 

All fruit bouquets Frutiko, also the chocolate ones, benefit your health, therefore we have created them for each opportunity that may occur. You can express love to your other half in form of Red Roses Bouquet or simply to wish Nice Day with our smaller bouquet full of vitamins.

 

mléko, sója

How do you deliver products?

All products are transported around Prague and the Central Bohemia region by our drivers in refrigerated trucks. To other cities of the Czech Republic they are delivered by Messenger courier service in thermoboxes with dry ice and coolers.

How long will the fruit last?

Fruit bouquets and chocolates must be consumed within 24 hours of delivery. Remove uneaten leftovers from skewers and packaging, place in a resealable food box and refrigerate. Consume as soon as possible.

Customer reviews

Zdeňka Košvancová

09.02.2024

Krásný a chutný dárek.. moc pěkně sestavené do kytice plné zdraví. Kytice měla obrovský úspěch a moc moc se líbila. Doručení a komunikace na jedničku ! Děkuji

Jaroslava Čermáková

03.03.2022

nejlepší jsou děkujeme, doručení bez problémů,

Nikola K.

07.01.2022

Kytice zdraví udělala velkou radost. Děkuji za tuto službu.

Alena turzova

23.11.2021

Opět vynikající práce moc děkuji a příště znovu objednám

Katka K.

08.11.2021

Opět úžasná kytice, velmi chutná a zároveň zdravá ???️‍♂️

Eva S.

23.10.2021

Naprosto skvěle fungující komunikace. Kytka udělala velikou radost. Moc děkuju.

Irena T.

24.09.2021

Kytice obdarované udělala radost,vše čerstvé, krásné. Vše na jedničku

Vladimíra Krákorová

06.08.2021

Využila jsem již několikrát, vždy super. jen nedoporučuji banány , v čokoládě byly dost na kaši. Jiných připomínek nemám. Vše včetně dovozu, rychlosti, ochoty vše v pořádku.
Děkuji všem

Šárka Mikulová

06.08.2021

Děkuji za bezproblémové doručení dárku. Udělal velkou radost. Jste skvělí a určitě to nebyla poslední objednávka. Super.

Táňa Š.

06.08.2021

Již podruhé jsme využili zaslání jedlé kytice a myslím, že paní učitelce (jako poděkování za to, že učí i na dálku v době krize tak úžasně jako ve škole) udělala velkou radost! Děkujeme a doporučujeme!

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Marek Nečas

06.08.2021

Ovoce bylo čerstvé, šťavnaté a chuťově výborné. Jednotlivé kousky ovoce byly ale příliš velké, kytice tak působila neuspořádaným dojmem. Tyto velké kousky ovoce tak zakrývaly nápis, který jsme si nechali do kytice přidat.

Petr Macek

06.08.2021

Netradicni a originalni zpusob,jak udelat druhym radost! Vse vyslo na 100%,nic nemelo nejmensi chybu. Priste se na vas obratim urcite znovu,dekuji

Jitka Francová

06.08.2021

Ráda bych Vám poděkovala,Naprosto perfektní služba,krásné kytice z ovoce,maminka nadšená.Jste dokonalí.Dík.

Mirka Choulíková

06.08.2021

Byli jsme nadmíru spokojeni,objednala jsem tedy podruhé,ale zboží přišlo v pořádku i krásně zabalené a vše skvěle naaranžované,inazdobené,a rychlé dodání,přesně na den i čas,který si zvolíte.Vše moc dobré,za nás je to jednička s mnoho zlatými hvězdičkami. Určitě až budu potřebovat nějaký dárek,objednat znovu. Jen tak dále ,přejeme mnoho úspěchů s výrobky.

Dana

06.08.2021

Objednávala jsem několikrát ovocnou kytici s doručením jako dárek. Vždy byla spokojenost. Je to skvělý nápad a ovoce je podle hodnocení výborné.

Dana H.

06.08.2021

Úžasná služba, vše proběhlo dle dohodnutých dispozic.
Ovoce čerstvé, krásné provedení. Moc děkuji, jste úžasní, že
v této těžké době pomáháte dělat radost druhým. Za to Vám velký dík!!!!

Dana H.

06.08.2021

Děkuji za vaše služby, zejména v této kritické době, kdy nemůžeme známým
popřát ani k významnému životnímu jubileu. Díky vaší službě jsme to dokázali. Mnohokrát děkujeme, vše proběhlo přesně podle našich představ. Ovocná kytice "Hodně zdraví " udělala velkou radost. Díky!!!!

Kateřina K.

06.08.2021

Velká spokojenost, úžasné překvapení, perfektní dárek, skvělá doprava, objednala jsem už poněkolikáté a stále super ????. Mohu jen doporučit. Jen tak dál ✊?.

Pavlína Šedivá

06.08.2021

Moc děkuji za zprostředkování dárku i do karantény. dárek velmi potěšil a transport byl super.

Related Products

Orange Garden

Orange Garden

from 1 389 Kč

For Pleasure

For Pleasure

from 939 Kč

Best Wishes

Best Wishes

839 Kč

Fresh Love

Fresh Love

from 1 039 Kč

Commonly purchased together

Strawberries Trio

Strawberries Trio

from 459 Kč

Sweet Story

Sweet Story

from 689 Kč

Cake Popsicle TRIO

Cake Popsicle TRIO

from 399 Kč

Wow effect

moment of surprise and excitement receiving the gift

Original

healthy yet versatile gift for everyone

TOP quality

ingredients, fruit and chocolate, handmade

100% Freshness

bouquets made just before delivery, shipped chilled

Excellent service

customer satisfaction guarantee