Dort Auto

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 389 Kč
10 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč
20 cm 3 229 Kč

Narozeninový dvoupatrový dort Auta

Dvoupatrový dort pro kluky s motivy autíček pochází z netradiční pekárny Frutiko a je oblíbeným narozeninovým překvapením. Výběr těch nejlepších surovin dělá z dortu sladkou pochoutku a modrý fondán s auty kolem dortu jasně naznačuje, že se jedná o čistě pánskou záležitost. Dorty pečeme na zakázku a zvolit si samozřejmě můžete libovolný text a číslo. Jako dárek k dortu můžete objednat také ovocnou nebo čokoládovou kytici, které vykouzlí úsměv na dětské tváři a se dárek stane nezapomenutelným a originálním.

Dorty s rozvozem po celé České republice

Dort si můžete osobně vyzvednout na pražské nebo brněnské pobočky, ale naši milí kurýři vám její doručí kamkoliv po České republice, třeba jako překvapení rovnou oslavenci.

lepek, vejce, mléko, sója

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Petra Shaker

07.08.2019

Objednala jsem dvoupatrový dort k synovým druhým narozeninám a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Dort byl vláčný, chuťově moc příjemný, všichni si ho pochvalovali a dětem také moc chutnal. Nemám ráda marcipán, ale tento jsem i já s chutí snědla. Příjemně oříšková chuť ne příliš sladká. A design s auty je krásný. Opravdu doporučuji!

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti