Registrace

Dětský dort narozeninový Auta
Dětský dort narozeninový Auta Dětský dort narozeninový Auta Dětský dort narozeninový Auta Dětský dort narozeninový Auta Dětský dort narozeninový Auta

Narozeninový dort na zakázku pro děti

Složení kytice:
Dort potahovaný fondánem s korpusem a krémem dle výběru.,


Velikosti:
Výška:
Cena:
8 cm
999 Kč
10 cm
1 199 Kč
10 cm
1 399 Kč
20 cm
1 999 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Narozeninový dvoupatrový dort Auta

Dvoupatrový dort pro kluky s motivy autíček pochází z netradiční pekárny Frutiko a je oblíbeným narozeninovým překvapením. Výběr těch nejlepších surovin dělá z dortu sladkou pochoutku a modrý fondán s auty kolem dortu jasně naznačuje, že se jedná o čistě pánskou záležitost. Dorty pečeme na zakázku a zvolit si samozřejmě můžete libovolný text a číslo. Jako dárek k dortu můžete objednat také ovocnou nebo čokoládovou kytici, které vykouzlí úsměv na dětské tváři a se dárek stane nezapomenutelným a originálním.

Dorty s rozvozem po celé České republice

Dort si můžete osobně vyzvednout na pražské nebo brněnské pobočce, ale naši milí kurýři Vám jej doručí kamkoliv po České republice, třeba jako překvapení rovnou oslavenci.K dortu můžete přidat osobní přání, které bude vytisknuto na kartičku.

Mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Petra Shaker

Objednala jsem dvoupatrový dort k synovým druhým narozeninám a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Dort byl vláčný, chuťově moc příjemný, všichni si ho pochvalovali a dětem také moc chutnal. Nemám ráda marcipán, ale tento jsem i já s chutí snědla. Příjemně oříšková chuť ne příliš sladká. A design s auty je krásný. Opravdu doporučuji! 
TOPlist