Online cukrárna

  • Rozvoz dortů a zákusků po celé České republice
  • Donáška dortu za 3-4 dny od objednání, ostatní produkty již následující den od dokončení objednávky
  • Rozvoz po ČR ve všední dny od úterý do pátku během dne mezi 8:00 a 17:00
  • Cena dopravy po celé republice 219 Kč
  • Osobní vyzvednutí možné v Praze nebo Brně

Denně pečeme čerstvé dorty, zákusky, čokoládové i ovocné kytice a bonboniéry. Vše doručujeme kamkoli po celé ČR chlazené a dárkově balené ve všední dny od úterý do pátku v průběhu dne mezi 8. a 17. hodinou. Klasickou kamennou cukrárnu neprovozujeme, máme výrobnu s objednáním online nebo telefonicky a doručení kurýrem.

Online cukrárna

Oblíbené dorty s rozvozem po ČR

Dětské dorty s doručením po Česku

Dort Auto

Dort Auto

od 1 389 Kč

Dort Zvířátka

Dort Zvířátka

od 1 389 Kč

Dort Minnie Mouse

Dort Minnie Mouse

od 1 389 Kč

Narozeninové dorty doručované po celé ČR

Dort na přání kamkoli po Čechách

Vyrábíme krásné lahodné dorty z kvalitních surovin. V nabídce máme dětské dortynarozeninové dorty pro dospělé ale i svatební dorty nebo dorty na zakázku dle přání. Stačí nám na e-mail info@frutiko.cz napsat požadavky ohledně vzhledu a příchuti dortu nebo poslat fotografii dortu, který se vám líbí. Na dort rádi vymodelujeme fondánové figurky či postavičky vašich oblíbených pohádkových či komiksových hrdinů.

Na požádání připravíme také bezlepkový dort bez mouky. Oblíbený je bezlepkový korpus na dort red velvet a kokosový korpus bez mouky. Klasické slané dorty aspikové nahrazují naše slané masové salámové kytice, které mají jako dárek pro muže velký úspěch. Nabízíme i dárkové koše se sladkostmi a bonbóny. Vyberete si i ze široké nabídky zákusků a minidezertů.

Dort na přání kamkoli po Čechách

Nejprodávanější zákusky a cupcakes

Ovocné a čokoládové kytice a bonboniéry

Nejlepší cukrárna v ČR

Jaká je nejlepší cukrárna v České republice? Troufáme si tvrdit, že je to naše online cukrárna Frutiko, která má výrobnu dortů kousek od Prahy ve středočeských Čestlicích. Zde vyrábíme ty nejlepší dorty v ČR a doručujeme je perfektně zabalené a chlazené kamkoli po Česku, do všech českých měst a vesnic. Výhodou je objednání dortu online nebo telefonicky a rozvoz dortů po celé ČR.
Díky tomu můžete objednat dort jako dárek k narozeninám komukoli a nechat mu ho doručit kamkoli, třeba babičce na vesnici nebo kamarádovi do parku či restaurace, kde probíhá oslava. Dort je možné také osobně vyzvednout na pobočkách cukrárna Praha a cukrárna Brno.
Stavíme na skvělém zákaznickém servisu a vybíráme ty nejlepší kvalitní suroviny. Vaši objednávku připravíme a doručíme v předem domluvený čas na vámi určené místo. Dorty od Frutiko předčí kvalitou konkurenci jako francouzská cukrárna Erhartova, cukrárna Hájek&Hájková, Ovocný Světozor, Kolbaba, Myšák a další.
Připravíme Vám dort na přání v jakémkoli požadovaném vzhledu, tvaru a velikosti a taktéž s vámi domluvíme chuť dortu tak, aby odpovídala vašim preferencím. Vyberete si korpus na dort, dortový krém, ovocnou náplň i zdobení na vršku dortu. Umíme i speciální dorty - bezlepkové dort, veganské dort, low carb, mini dorty a zákusky.
Na vaši svatbu připravíme nejen nejlepší svatební dort v ČR ale také zákusky a catering. Firemní dorty děláme například s jedlým logem a umíme doručit například stejné dorty v den firemní oslavy na všechny pobočky vaší firmy po celé republice.
Frutiko doručuje dorty po celé republice, například do měst:

Cukrárna Praha Cukrárna Brno Cukrárna Liberec Cukrárna Třebíč Cukrárna Jablonec nad Nisou Cukrárna Písek Cukrárna Kroměříž Cukrárna Plzeň Cukrárna Olomouc Cukrárna Ostrava Cukrárna Česká Lípa Cukrárna Mladá Boleslav Cukrárna Příbram Cukrárna Vsetín Cukrárna Hradec Králové Cukrárna Ústí nad Labem Cukrárna České Budějovice Cukrárna Přerov Cukrárna Prostějov Cukrárna Znojmo Cukrárna Šumperk Cukrárna Děčín Cukrárna Chomutov Cukrárna Lysá nad Labem Cukrárna Karviná Cukrárna Třinec Cukrárna Hodonín Cukrárna Havířov Cukrárna Havlíčkův Brod Cukrárna Cheb Cukrárna Kladno Cukrárna Most Cukrárna Tábor Cukrárna Český Těšín Cukrárna Frýdek Místek Cukrárna Břeclav Cukrárna Brandýs nad Labem Cukrárna Jihlava Cukrárna Kralupy nad Vltavou Cukrárna Orlová Cukrárna Litvínov Cukrárna Beroun Cukrárna Benešov Cukrárna Zlín Cukrárna Pardubice Cukrárna Český Brod Cukrárna Kolín Cukrárna Litoměřice Cukrárna Trutnov Cukrárna Opava Cukrárna Uherské Hradiště Cukrárna Karlovy Vary

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti