Dort Zvířátka

Hodnocení:

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
8 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč
20 cm 3 229 Kč

Dort s divokými zvířáty ze ZOO

Dort s marcipánovými zvířátky má na vršku roztomilá divoká zvířata. Lev, opice a žirafa sedí vedle sebe a zdobí je také jméno a číslo - věk oslavence z barevného fondánu. Dětské dorty se zvířaty jsou velmi oblíbené jako dárek pro děti k narozeninám. Na vaše přání můžeme zvířata zaměnit za jiná, podle toho jaká zvířátka má rád oslavenec. Také vnitřek dortu - korpus, krém a ovoce připravíme dle vašeho výběru.

Dort doručíme až k oslavenci

Dort na objednávku je možné doručit kamkoliv po České republice. Chcete své dítko překvapit? Stačí dort objednat a o vše ostatní se postaráme my. Naši kurýři ho doručí až k rukám oslavence a zajistí tak krásné narozeninové překvapení. Samozřejmostí je Váš osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičce a doručen společně s dortem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

brno

14.08.2021

My girl had this cake for 8th birthday, it was great

angel

06.08.2021

hello my name is angel marinov, the order was very delicious

Angel Marinov

06.08.2021

Brno super, krásný dort

Magdalena Martinkova

06.08.2021

Velka spokojnost. Torta je krasna a iste bude aj vyborne chutit. Vnucka sa potesila. Dakujeme

Jindřiška Vohnoutová

26.02.2020

Velice krásný a chutný dort Zoo. Deti byly nadšené. Dort byl dovezen kurýrem na čas. Vše proběhlo bez problémů, naprostá spokojenost. Těšíme se na další dobrůtky od Vás.

Jindřiška Vohnoutová

26.02.2020

Velice krásný a chutný dort Zoo. Děti byly nadšené. Dort byl dovezen kurýrem na čas. Vše proběhlo bez problémů, naprostá spokojenost. Těšíme se na další dobrůtky od Vás.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti