Velikonoční dárky

Velikonoce 2025 slavíme letos od 18. 4. kdy je velikonoční pátek, do 21. 4. kdy je velikonoční pondělí. Velikonoční dobroty a delikatesy můžete objednat online s doručením po Praze a okolí. Do ostatních měst ČR doručujeme na zelený čtvrtek 17. 4. a poté až ve středu 23. 4. (v Brně již 22. 4.). Mezi nejoblíbenější dárky k Velikonocům patří velikonoční dárkové balíčky obsahující velikonoční sladkosti a čokolády, lahodné velikonoční muffiny a cupcakes, bonboniéry a ovocné kytice s velikonočními motivy jako Velikonoční zajíček.

Velikonoční dárky

Ovocné kytice k Velikonocům

Velikonoční zajíc je oblíbená velikonoční dekorace a také sladkost a koleda pro děti. Čokoládové figurky velkonočních zajíčků jsme v ovocných kyticích originálně nahradili zajíčky vykrojenými z čerstvého ananasu, zalité belgickou čokoládou.

Velikonoční bonboniéry

Velikonoční čokoláda ve zdravější verzi, to jsou ovocné bonboniéry z kousků čerstvého ovoce v bílé, mléčné a tmavé poloslakdé belgické čokoládě. Velikonoční bonboniéra obsahuje jahody v čokoládě zdobené jako netradiční velikonoční zajíček a velikonoční vajíčka.

Velikonoční cupcakes, muffiny, dezerty a zákusky

Sladké velikonoční pečení - místo velikonočního beránka a klasických moučníků a koláčů na Velikonoce letos objednejte lahodné cupcakes, muffiny, dezerty a mini zákusky od Frutika. Pečeme také velikonoční perníčky a linecké cukroví - sušenky.

Klobásové kytice a dárky pro muže k Velikonocům

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Klobásy, uzeniny a delikatesy k Velikonocům neodmyslitelně patří. Koledníky kvalitní uzeniny jistě potěší, obzvlášť pokud budou originálně naaranžované do krásné jedlé slané kytice.

Velikonoční dárkové balíčky a koše

Velikonoční balíčky a dárkové koše na Velikonoce obsahují kromě čerstvého ovoce také kinder čokoládu a kinder vajíčka. Oblíbené velikonoční sladkosti a čokoládové figurky jsme doplnili o velikonoční muffiny a cupcakes. Vše je naskládáno do krásného proutěného dárkového koše s mašlí.

Velikonoční květiny a flowerboxy

Mezi nejoblíbenjěší jarní květiny patří tulipány, které jsou symbolem jara. Na Velikonoce se do vázy hodí barevné květiny, například mix barevných tulipánů nebo směs barevných jarních květin ze zahrady.

Možnosti dopravy na Velikonoce

Praha a okolí

Praha a okolí

 • Osobní odběr

  na adrese V Oblouku 114, Čestlice každý den včetně víkendů a svátků

  zdarma
 • Ekonomické doručení

  dopoledne 9:00 - 13:00 / odpoledne 13:00 - 17:00

  179 Kč
 • Doručení ve zvolený čas

  2 hodinový interval od 7:00 do 19:00

  219 Kč
 • Středočeský kraj

  8:00 - 14:00

  249 Kč
Brno a okolí

Brno a okolí

 • Osobní vyzvednutí

  možné 28. 3. a 2. 4.

  zavřeno 29. 3. až 1. 4.

  59 Kč
 • Ekonomické doručení

  možné 28. 3. a 2. 4.

  zavřeno 29. 3. až 1. 4.

  179 Kč
Celá ČR

Celá ČR

 • Doručení po celé ČR

  Možné 28. 3. a 3. 4., 29.3. až 2. 4. nerozvážíme

  219 Kč

Velikonoční dobroty jako výzdoba a dekorace na Velikonoce

Všechny velikonoční dobroty a velikonoční dárky doručujeme po celé republice čerstvé a chlazené. V nabídce máme velikonoční delikatesy, které potěší jako velikonoční pomlázka - výslužka, nebo je můžete přinést na návštěvu také jako velikonoční přání. Ovocné kytice navíc poslouží jako originální velikonoční dekorace vaší velikonoční tabule. Další nápady na výzdobu na Velikonoce najdete na našem blogu v kategorii velikonoční výzdoba. Vyberte si z široké nabídky ovocných kytic, bonboniér, cupcakes, dortů a dárkových košů s motivy Velikonoc. Doručíme je Vašim blízkým a vy jim tím popřejete "hezké Velikonoce".


Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti