Barevné jahody v čokoládě

Hodnocení:

Složení: Jahody, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Barevné čokoládové tyčinky, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.20 kg 459 Kč
12 ks 0.50 kg 579 Kč
18 ks 0.70 kg 749 Kč
25 ks 0.90 kg 979 Kč

Barevné jahody v čokoládě

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Jahody v bílé a tmavé čokoládě s barevým zdobením jsou originální ovocná bonboniéra složená z čerstvých jahod a kvalitní čokolády. Tato barevná zdravá bonboniéra z čokolády a jahod potěší nejen všechny děti. Čerstvé sladké jahody a bílá a tmavá čokoláda barevným zdobením Vám určitě zachutnají. Nabízíme také jahody v čokoládě mix jahod v bílé i hořké čokoládě. Standardní jahodová bonboniéra s čokoládou a zdobením obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká jahodová bonboniéra 20 kousků jahod zdobených čokoládou.

Ani této ovocné bonboniéře nic nebrání, aby za vámi dorazila naprosto kamkoli si budete přát! Chcete něco malého jako poděkování kamarádce, nápaditou maličkost kolegyni z práce nebo jen tak doma připomenout, jak moc pro Vás partner znamená?! Vyberte si Barevné jahody v čokoládě nebo jakoukoli jinou ovocnou bonboniéru a nechte ji mluvit za sebe.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Eli

06.08.2021

ÚŽASNÉ! DOPORUČUJI! MANŽEL MĚL VELKOU RADOST!

Renata Kadlecová

05.08.2021

Již po několikáté jsem využila tuto perfektní službu-dodání dárečku v určený čas pro dceru, se kterou zrovna nemohu být...:-)
Servis je perfektní, dodání vždy klaplo na jedničku, ovocíčko v luxusním stavu... Jsem moc spokojena, děkuji, ráda využívám Vaše služby. ?

Iveta

19.03.2018

Čokoládové jahody dostal manžel k narozeninám. Jahody byly čerstvé, čokoláda chutná. Krásný a chutný dárek.

Carrie

14.11.2013

My friends sent me this delicious colorful strawberries for my birthday. Strawberries were fresh and the chocolate covering outside was really tasty! :) I can recommend this as an enjoyable birthday gift for your loved ones ! :)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti