Svatební kytice

Hodnocení:

Složení: Banán, Hrozno, Jablka, Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Čokoláda jahodová, Červené kakaové máslo

Velikost: Výška Váha Cena
30 cm 2.00 kg 1 959 Kč
34 cm 3.00 kg 2 539 Kč
40 cm 4.00 kg 3 459 Kč

Svatební kytice

Svatební kytice vyrobená z kousků čerstvých sladkých banánů namočených do kvalitní růžové čokolády vytvarované do podoby růžiček, jahod a jablek v čokoládě, se skvěle hodí jako lahodná dekorace na svatbu. Květiny z čerstvého ovoce a kvalitní čokolády nadchnou svatební hosty nebo potěší svatebčany jako originální svatební dar. Tato netradiční svatebni kytice poteší nejen všechny nevěsty jako svatební dárek, ale bude také krásná jako svatební dekorace, stejně jako balíček Svatební hostina.

Nevěsty si mohou symbolicky vybrat jako svatební kytici kytice růží i Kytice tulipánů z čerstvého ovoce a čokolády.

A protože máme rádi svatby a všem zamilovaným držíme palce, připravili jsme si i produkt Svatební výslužka z jahod v čokoládě v podobě ženicha a nevěsty, který může posloužit jako neokoukaná a originální výslužka pro svatebčany. V případě zájmu o větší počet vyhotovení těchto výslužek, nás neváhejte kontaktovat a my se s Vámi domluvíme na přesném provedení a stanovíme individuální cenu dle počtu.

mléko, sója, kokos

Banán, Hrozno, Jablka, Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoláda jahodová - sušené MLÉKO, barvivo: E120, E129, glycerol (422), lecitin (322), Kakaové máslo, lyofilizovaný prášek z jahod, cukr, plnotučné sušené MLÉKO, přírodní vanilkové aroma, Práškové barvivo E129. (může negativně ovlivňovat pozornost dětí)

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Eva P.

06.08.2021

Vše bylo moc dobré, zejména banánky v čokoládě úplně luxusní :-)

Radka Janúšková

08.02.2018

Zase velká spokojenost. Kytice byla vynikající. Svatební hosté ji obdivovali a do posledního kousku zmizela z tabule. Nejvíc chutnal banán v čokoládě a jahůdky. Opravdu to nemělo chybu! Můžu všem jenom doporučit.

Tyna

19.03.2013

Dobrý den, děkuji ještě jednou, svatební kytice byla nádherná. Sice jsem kytici neházela a o to více jsme si na ní pochutnali ;] Tahle svatební kytice měla u kamarádek úspěch, ať se vám daří. Tynka

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti