Originální čerstvé ovocné kytice Frutiko

Jsme tým nadšenců do jídla, ovoce, překvapení a zážitků. Vstáváme za svítání, abychom pro Vás každý den na tržnicích vybrali to nejlepší ovoce a ingredience a ručně uvázali ty nejkrásnější aranžmá pro Vaše blízké. Našim cílem je rozdávat radost a potěšit kvalitními originálními produkty, které promění každý svátek, narozeniny či běžný den v nezapomenutelný zážitek.

Přehrát videopředstavení

Originální čerstvé ovocné kytice Frutiko

NÁŠ PŘÍBĚH:

"Frutiko je rodinná firma založená v roce 2012. S nápadem ovocných kytic jsem se potkala na studiích v tureckém Istanbulu. Zjistila jsem, že jsou jedlé kytice celosvětovým hitem již mnoho let, ale v Česku tato kouzelná služba chyběla, proto jsme založili Frutiko. V současné chvíli má Frutiko 20 stálých zaměstnanců a poskytuje donášku přibližně 100 objednávek denně do všech koutů České republiky," - Klára Sezgin, ředitelka společnosti

NÁŠ PŘÍBĚH:

Naše práce:

  • Ruční výroba v den dodání
  • Dárkové balení s osobním vzkazem v blahopřání
  • Doručení chladícími vozy sympatickými kurýry
  • Moment překvapení při předání dárku
  • Skvělý zákaznický servis a záruka spokojenosti

Naše poslání:

Naším posláním je vytvořit kvalitní a netradiční dárkovou službu, která umožní zákazníkům potěšit ty, na kterých jim velice záleží. Díky Frutiku můžete odkudkoli na světě online objednat ovocnou kytici, řezané květiny nebo dárek a překvapit tak své rodiče, příbuzné či lásku doručením balíčku kamkoli v České republice. Za roky fungování od svých zákazníků víme, že příjemci jsou vždy potěšení, překvapení a dojatí. Mnoho z nich se s takovouto službou setkává poprvé. Naši příjemní kurýři, vstřícná zákaznická podpora a stoprocentní garance spokojenosti zaručují, že nejen příjemce, ale i objednatel budou z dárkové služby Frutiko nadšení.

ovocne-kytice-frutiko-vyroba-cerstve-ovoce-png.webp
vyroba-jahody-v-cokolade-belgicka-cokolada-png.webp

Jak probíhá výroba?

Ručně aranžované kytice a bonboniéry Frutiko jsou vyráběné z toho nejlepšího ovoce, kvalitní belgické čokolády či čerstvě pečených muffinů a splní Vaše vysoké nároky na netradiční a luxusní dárek z prvotřídních surovin. Květiny i bonboniéry jsou připravovány v den předání z čerstvého ovoce, které je očištěno a nakrájeno na kousky. Všechny kytice a bonboniéry jsou dárkově zabalené ve fólii či krabičce s mašlí a blahopřáním, do nějž je vytištěn osobní vzkaz pro příjemce. Ovocné kytice Frutiko jsou vhodné i jako dárek pro děti nebo ženy hlídající si linii, neboť neobsahují žádná sladidla či konzervační látky. Ovoce v kyticích a bonboniérách není nijak chemicky upravováno, je pouze očištěno, případně ozdobeno čokoládou.
Ovocné a čokoládové kytice

Ovocné a čokoládové kytice

Kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády Callebaut připravujeme vždy zcela čerstvé těsně před doručením/ osobním vyzvednutím kytice. Každý kousek ovoce pečlivě vybíráme, před naaranžováním do kytice omyjeme a celé aranžmá pak dárkově zabalíme a doručíme chlazené. Spotřebujte ihned nebo do druhého dne, uchovejte chlazené.

Přejít na nabídku ovocných květin

Ovocné bonboniéry

Ovocné bonboniéry

Jedná se o luxusní dárkové krabičky s čerstvým ovocem zdobeným belgickou čokoládou, ořechy, mandlemi, kokosem a čokoládovými kousky. Nejčastěji obsahují jahody, banány, jablka či ananas v čokoládě, v některých naleznete i hrušky či meloun nebo lesní plody. Uchovávejte chlazené, spotřebujte hned nebo do druhého dne.

Přejít na nabídku ovocných bonboniér

Dortové kytice, dorty a cupcakes

Dortové kytice, dorty a cupcakes

Čerstvě upečené muffiny, dorty a cupcakes z poctivých kvalitních ingrediencí jako jsou mléko, máslo, slunečnicový olej, vejce, mouka a holandské kakao ozdobené belgickou čokoládou a barevným fondánem. Mohou obsahovat alergeny: lepek, mléko, vejce a sóju. Čerstvé vydrží dva až tři dny od doručení v suchu a chladu.

Přejít na nabídku dortů a dortových kytic

Řezané květiny a flowerboxy

Řezané květiny a flowerboxy

Klasické řezané květiny jsme do nabídky přidali relativně nedávno. Naše šikovné floristky je aranžují do krásných pugetů nebo květinových krabiček ve kterých je voda. Květiny uchovávejte v pokojové teplotě na světle, nedávejte je ale na přímé slunce nebo k topení. Doplňujte vodu jednou za 2/3 dny.

Přejít na nabídku řezaných květin

Alergeny

Kytice pouze z ovoce neobsahují žádné alergeny. Pokud má oslavenec alergii na nějaký druh ovoce napište to do poznámky k objednávce, ovoce nahradíme jiným druhem. Belgická čokoláda Callebaut neobsahuje mléko, jen kakao a kakaové máslo. I tak ale mohou být v čokoládě stopy mléka a bílá čokoláda obsahuje mléko sušené. V kyticích mohou být také stopy ořechů, které používáme na zdobení některých kousků ovoce. Podrobné složení a alergeny naleznete u jednotlivých produktů.

Uchování

Ovocné kytice obsahují čerstvé, nijak nepasterizované ovoce, proto doporučujeme je rozbalit a pochutnat si na nich ihned po předání. Pokud kytici nesníte celou, zbylé ovoce sejměte ze špejlí a uložte v jídelních krabičkách do lednice. Spotřebujte nejpozději do 24 hodin při uchování v chladu do 5°C.

Dorty, dortové kytice, cupcakes a další pečené produkty spotřebujte do 2-3 dnů a uchovávejte v chladu do 5°C. Květiny postavte na světlé místo v pokojové teplotě, nedávejte na prudké slunce nebo k topení. Dolévejte vodu jednou za 2-3 dny.

Podívejte se na videa z výroby a doručení

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti