Online květinářství

Jsme spolehlivé online květinářství s velkou nabídkou květin, flowerboxů, originálních ovocných kytic a bonboniér. Rozvoz květin po celé České republice.

  • Snadná objednávka online nebo po telefonu
  • Doručení květin kamkoli po celé ČR za 219 Kč
  • Květiny doručujeme kurýrem chlazené, dárkově balené
  • Osobní vyzvednutí možné na pobočkách v Praze a Brně
  • Blahopřání s Vaším vzkazem zdarma k objednávce
  • Květiny doručíme ještě dnes Praha a okolí
  • Brno a ostatní města druhý den od objednání
Online květinářství

Top kytice na rozvoz kamkoli po ČR

Oblíbené květinové boxy s doručením po ČR

Rozvoz růží v ČR

Tulipány donáška po Čechách

Originální ovocné kytice

Ananasový sen

Ananasový sen

od 1 049 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

od 1 419 Kč

Hezký den

Hezký den

729 Kč

Bonboniéry ke květinám

Online květinářství s doručením kytice po celé České republice

Frutiko.cz vyrábí kromě ovocných kytic také klasické pugéty a květinové krabičky - flowerboxy z čerstvých řezaných květin. Nově sídlí Frutiko květinářství v Čestlicích u Prahy, kde pro Vás objednávky květin vyrábíme. Květiny nám dodávají naši dodavatelé každý den čerstvé. Růže a tulipány, nejoblíbenější a nejprodávanější květiny, bereme v té nejlepší kvalitě přímo z holandské burzy.

V našem květinářství si můžete osobně vyzvednout předem objednané kytice, zastavit se zde ale můžete i bez předchozí objednávky a květinu Vám naše floristka uváže na počkání. Platit můžete kartou, hotově nebo stravenkami a parkovat můžete přímo před vchodem na parkování pro Frutiko. Vyzvednutí květiny je zdarma, doručení po Praze od 179 Kč každý den včetně víkendů a svátků, doprava po ČR od 219 Kč ve všední dny úterý až pátek.

Internetové květinářství s rozvozem květin

Vaši online objednávku květiny doručíme již dnes po Praze, do ostatních měst ČR doručíme následující den od objednání. Květiny doručujeme čerstvé a nepoškozené ve speciálních termoboxech s chladítky. Při předání květiny příjemci ji kurýr z přepravního obalu vyndá a předá pouze krásnou dárkově zabalenou květinu s připevněným blahopřáním s Vaším vzkazem pro příjemce vytištěným do blahopřání. Dárková služba s rozvozem květin funguje perfektně. Jen uvedete jméno a adresu příjemce a my se postaráme o doručení a předání květiny kdekoli po republice.

Frutiko online květinářství doručuje květiny po celé republice například do měst:

Květinářství Praha květinářství Brno květinářství Liberec květinářství Třebíč květinářství Jablonec nad Nisou květinářství Písek květinářství Kroměříž květinářství Plzeň květinářství Olomouc květinářství Ostrava květinářství Příbram květinářství Vsetín květinářství Hradec Králové květinářství Ústí nad Labem květinářství České Budějovice květinářství Přerov květinářství Prostějov květinářství Znojmo květinářství Šumperk květinářství Uherské Hradiště květinářství Děčín květinářství Chomutov květinářství Lysá nad Labem květinářství Karviná květinářství Třinec květinářství Hodonín květinářství Havířov květinářství Havlíčkův Brod květinářství Cheb květinářství Kladno květinářství Most květinářství Tábor květinářství Český Těšín květinářství Frýdek Místek květinářství Břeclav květinářství Brandýs nad Labem květinářství Jihlava květinářství Kralupy nad Vltavou květinářství Orlová květinářství Litvínov květinářství Beroun květinářství Benešov květinářství Zlín květinářství Pardubice květinářství Český Brod květinářství Kolín květinářství Litoměřice květinářství Trutnov květinářství Opava květinářství Karlovy Vary květinářství Mladá Boleslav květinářství Česká Lípa

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti