Online květinářství Liberec s rozvozem

Spolehlivé online květinářství se širokou nabídkou květin, flowerboxů i netradičních klobásových či ovocných kytic doručí květiny v Liberci a okolí již zítra.

  • Snadno objednáte online i telefonicky
  • Při objednání do 15:00 doručíme již následující den
  • Cena dopravy po celé ČR 219 Kč
  • Vyzvednutí květin možné v Praze či Brně
  • Dárkové balení s vaším vzkazem v blahopřání
Online květinářství Liberec s rozvozem

Oblíbené květiny v Liberci

Barevný pugét

Barevný pugét

939 Kčod 899 Kč

Pugét Růžový

Pugét Růžový

od 939 Kč

Pugét Kateřina

Pugét Kateřina

od 689 Kč

Nejkrásnější květiny v Liberci nemá květinářství Globus Liberec, ani Kytky od Pepy v OC Plaza, ale online květinářství Frutiko s doručením květin v Liberci do druhého dne od objednání. Uvážeme Vám květiny nejen z naší online nabídky, ale také na míru podle vašeho přání. Květiny bereme denně čerstvé od prověřených holandských dodavatelů, připravujeme je čerstvé těsně před doručením v našem květinářství u Prahy a doručujeme je kurýry po celé ČR včetně Liberce a okolí.

Flowerboxy doručované v Liberci

Papírové kloboukové krabice plné čerstvých květin jsou oblíbené po celé republice a Liberec není vyjímkou. Ne každé květinářství v Liberci ale flowerboxy nabízí. U nás si můžete objednat flower box online a my doručíme flowerbox do ruky oslavence jako překvapení včetně blahopřání s vaším vzkazem pro příjemce.

Růže zasílané do Liberce

Krásné velkokvěté růže z Holandska ve všech barvách - rudé růže, růžové růře, bílé, krémové, modré růže, žluté či jinak barevné rozvážíme v Liberci denně. Cena růže v Liberci u většiny libereckých květinářství přesahuje 100 Kč. My držíme ceny růží celoročně pod 100 Kč za kus.

Často doručované tulipány v Liberci

Barevné čerstvé voňavé tulipány v Liberci a Libereckém kraji doručí naši kurýři. Tulipán symbolizuje lásku a laskavost, proto jeho jméno nesou i jiné organizace v Liberci jako je Komunitní centrum Sdružení Tulipán nebo bistro Tulipán v centru Liberce. My doručujeme tulipány po celém Liberci včetně centra Liberce, domů, do restaurace, bistra, hospody či parku.

Kytice z ovoce Liberec

Vánoční přání

Vánoční přání

od 1 469 Kč

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Hezký den

Hezký den

729 Kč

Ananasový sen

Ananasový sen

od 1 049 Kč

Krása nebeská

Krása nebeská

od 1 099 Kč

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Ovocné kytice Liberec dobře zná, Frutiko doručuje kytice z ovoce a čokolády do Liberce denně již přes deset let. Jedlé dárkové kytice se staly hitem nejen v Liberci a okolí. Kousky čerstvého ovoce zdobené belgickou čokoládou vozíme do Liberce v perfektní kvalitě čerstvé, chlazené, nepoškozené a dárkově zabalené a máme proto skvělé recenze.

Bonboniéry Liberec

Frutiko bonboniéry nejsou klasické čokoládové bonboniéry, ale originální zdravé bonboniéry z čerstvého ovoce - jahod, banánů, jablek a dalšího ovoce máčeného v belgické čokoládě. Doručujeme je čerstvé a chlazené v Liberci a okolí i kamkoli po ČR.

Květiny pro muže z uzenin Liberec

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Květiny s klobásami, uzeninami, sýrem a zeleninou v Liberci bodují jako dárek nejen pro muže ale i ženy. Na rozdíl od salámové kytice z klasického květinářství jsou naše klobásové kytice celé jedlé a neobsahují žádnou nejedlou zeleň.

Dárky a dárkové koše s rozvozem

Nejlepší dárek je zdraví, proto jsou dárkové koše plné čerstvého kvalitního ovoce a zeleniny v top kvalitě populární. Dárkový košík plní kromě ovoce také delikatesy, víno nebo jiný alkohol.

Květinářství Frutiko vám doručí květiny domů v Liberci a okolí

Květiny v Liberci - růže, tulipány, karafiáty a další krásné řezané květiny doručujeme čerstvé, chlazené, nepoškozené a dárkově zabalené. Ke každé objednávce přidáme zdarma blahopřání s vaším vzkazem pro příjemce vytištěným do přáníčka. Při uskutečnění online objednávky do 15:00 doručíme již následující den.

Pro květinářství Frutiko v Liberci a Libereckém kraji zajišťuje stejně jako do ostatních měst ČR rozvoz květin externí kurýrní služba ve všední dny úterý - pátek 8:00 a 17:00 za 219 Kč bez možnosti určení času doručení. Ráno v den doručení obdrží příjemce SMS s přibližným časem doručení. Telefonicky je možné řidiče kontaktovat a domluvit s ním přejezd na jinou adresu v rámci města Liberec. Cena za rozvoz květin v Liberci je stejná pro všechny městské části - Staré Město (Liberec 1), Nové Město (Liberec 2), Jeřáb (Liberec 3), Perštýn (Liberec 4), Kristiánov (Liberec 5), Rochlice (Liberec 6), Horní Růžodol (Liberec 7), Dolní Hanychov (Liberec 8), Janův Důl (Liberec 9), Františkov (Liberec 10), Růžodol I (Liberec 11), Staré Pavlovice (Liberec 12), Nové Pavlovice (Liberec 13), Ruprechtice (Liberec 14), Horní Hanychov, Doubí, Hluboká, Horní Suchá, Karlinky, Kateřinky, Krásná Studánka, Kunratice, Machnín, Bedřichovka, Karlov pod Ještědem, Nové Pavlovice, Ostašov, Pilínkov, Radčice, Rudolfov, Starý Harcov, Nový Harcov, Vesec, Vratislavice nad Nisou. Rozvoz květin v Jablonci je za stejnou cenu.

Osobní odběr je možný pouze v Praze a Brně.

Platba je možná pouze bezhotovostně předem, hotovost při doručení nepřijímáme. Frutiko zajišťuje také rozvoz po Praze, Brně a celé České republice. Video z doručení si můžete přehrát na našem Youtube kanálu.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti