Růžovo žluté lilie

Hodnocení:

Složení: Eustoma, Růže, Lilie, Čechrava, Trsové růže, Rumora kapradí, Matthiola, Germini

Velikost: Cena
2 309 Kč

Královna květin lilie, symbolika a vůně

Krásné vznešené lilie jsou právem označovány za královnu všech květin. Tyto exotické květiny provoní celý byt až na dva týdny, jejich pupeny se navíc otevírají postupně, takže dělají obdarovaným radost velmi dlouho. Tento puget tvoří kromě lilií i růže, minigerbery a čechravy neboli astilbe, které dodávají kytici vzdušnost a jemnost. Světle růžové lilie, které jsou v této kytici, symbolizují stejně jako bílé lilie čistotu a nevinnost. Tmavě fialové purpurové lilie bývají považovány za smuteční a jsou vhodné na pohřeb.

Pěstování, starostlivost o lilie

Řezané lilie, které Vám doručíme ve vodním balení chlazené po celé republice, stačí dát do vázy na chladnější světlé místo a jednou za tři dny jim šikmo sestříhnout stonky a vyměnit vodu. Lilie jsou krásné nejen ve váze, ale také na zahradě. Pokud se Vám jejich vůně zalíbí, snadno si je vypěstujete na zahradě z cibulky. Jejich intenzivní vůni jedni milují, jiným však vadí, proto než se rozhodnete darovat lilie, zjistěte zda má obdarovaný vůní lilií rád.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti