Vánoce

Nejprodávanější produkty

1

Luxusní jahody

Luxusní kytice jahod v čokoládě Tato kytice vytvořená z čerstvých šťavnatých jahod namočených do belgické čokolády - bílé, mléčné i tmavé polosladké ...

od 1 439 Kč

2

Jahodový tác zlatý

Jahodový tác Tento produkt je mimo Prahu a Středočeský kraj doručován v papírové krabičce místo plastového tácu, aby se ovoce při přepravě neponičilo...

od 629 Kč

3

Koš s exotickým ovocem

Dárkový ovocný koš plný exotického ovoce Dárkově balený proutěný koš plný čerstvého exotického tropického ovoce jako je mango, fíky, granátové jab...

od 999 Kč

Vánoce

Zdravé vánoční dárky

Vánoce letos slavíme v neděli 24. 12. 2023 a svátek je v pondělí 25. 12. na Boží hod. Ovocné kytice jsou originální dárek k Vánocům, který potěší vaše přátele, známé a rodinu. Jedlé vánoční dárky vytvořené z čerstvého ovoce vytvarovaného a naaranžovaného do podoby krásných květin jsou zdravý vánoční dárek pro kamarády, rodinu i kolegy, kteří ocení netradiční dárek, který mohou sníst. Vánoce 2023 se blíží, užijte si Vánoční svátky s ovocnými delikatesami Frutiko. Ovocné kytice a bonboniéry poslouží jako moderní a originální vánoční dárky, lahodná vánoční dekorace na štědrovečerní tabuli i občerstvení na vánoční večírky.

Tipy a nápady na Vánoční dárek pro každého

Co darovat k Vánocům dětem, rodičům, prarodičům, přátelům, rodině či kolegům? Poradíme vám, jaké jsou naše nejoblíbenější vánoční bestsellery.

Nejlepší vánoční dárky pro děti, ať už syna nebo dceru, bývá oblečení, sportovní vybavení, elektronika nebo poukázky, za které si něco děti vyberou samy. K dárkovému poukazu doporučujeme přidat originální vánoční kytici či vánoční bonboniéru z čerstvého ovoce a čokolády. Oblíbená je například vánoční čokoládová kolekce z jahod, jablíček a banánů v belgické čokoládě.

Pro sourozence - bratra nebo sestru, kupujeme k Vánocům většinou malé drobné dárky, jako jsou ponožky, spodní prádlo, kosmetika či vstupenky na koncert, do kina nebo divadla. K nim můžete přidat vánoční muffiny/cupcakes zdobené lahodným krémem z mascarpone a belgické čokolády. Milovníci sladkého ocení vánoční dezert z popcakes v belgické čokoládě.

Dárky k Vánocům pro rodiče - maminku a tatínka by měl být hezké a dobře promyšlené, protože jimi chceme poděkovat za celoroční podporu a péči. Dobrý nápad je poukaz na zážitek nebo relaxaci. Tátu také potěší klobásové kytice, které jsou populární jako vánoční dárek pro muže obecně - nejen pro tatínka ale také přítele nebo manžela. Mamince udělá radost například bonboniéra s jahodami v čokoládě a šampaňským. Vánoční růže a květiny bodují jako vánoční dárky pro všechny ženy - manželky, přítelkyně, kolegyně, kamarádky či tchýně.

Prarodiče - babička i dědeček ocení vánoční dárkové koše - balíčky plné čerstvého ovoce a dalších pochutin.

Skvělým nápadem na firemní vánoční dárky pro kolegy, zaměstnance, zákazníky či obchodní partnery vaší společnosti je luxusní vánoční cukroví. Naše minidezerty zase využijete jako vánoční občerstvení na každý vánoční večírek.

Všechny vánoční dárky nakoupíte snadno online. K objednávce přidáme vánoční přání, stylové dárkové balení s mašlí a doručíme je bezpečně a včas kamkoli po republice.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti