Vánoční strom

Hodnocení:

Složení: Ananas, Jablka, Jahody, Pomeranč, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor)

Velikost: Výška Váha Cena
30 cm 1.20 kg 1 099 Kč
32 cm 1.60 kg 1 389 Kč
34 cm 2.00 kg 1 669 Kč

Vánoční strom

Vánoce jsou svátky klidu, míru a dobrého jídla. S Frutiko ovocnou kyticí Vánoční strom si skvěle pochutnáte a zároveň odlehčíte svému plnému břichu. Vánoční strom je složený z toho nejčerstvějšího ovoce jako jsou jahody, ananas, jablka a pomeranče. Jahody jsou zároveň namočené v pravé belgické čokoládě. Ovocná kytice je zároveň skvělé doplnění vitamínů v době zimního chladného počasí. Vánoční kytice je ideální občerstvení na firemní vánoční večírek nebo jako sladká tečka během vánočních svátků.

Frutiko dárky pro každého

Frutiko dárková služba nabízí kromě ovocných kytic i kytice dortové, čerstvě napečené muffiny, ovocné bonboniéry a dárky, které si můžete personifikovat podle sebe. S rozvozem po celé České republice si nemusíte dělat starosti a můžete tak překvapit kohokoliv, na kom Vám záleží.

mléko, sója

Ananas, Jablka, Jahody, Pomeranč, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Barvivo dle vybrané barevné kombinace (Glycerol E422, lecitin slunečnicový E322) Bílá(E171) Lila (E171, E133, E120) Fialová(E127, E133) Červená(E120) Hot pink(E171, E127) Růžová(E171,E120) Pudrová(E171, E172) Hnědá(E172) Černá(E153) Šedá(E171, E153) Červe, Práškové barvivo E129. (může negativně ovlivňovat pozornost dětí)

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti