Zimní mlsání

Hodnocení:

Složení: Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mandle, Čokoláda, Banán, Kokos, Pistácie

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Zimní mlsání

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Vánoční bonboniéra Zimní mlsání se skládá z čerstvého ovoce namočeného do kvalitní hořké a bílé čokolády a představuje originální vánoční dárek. Pošlete tuto netradiční bonboniéru jako vánoční překvapení svým blízkým a známým přímo na vánoční tabuli. Bonboniéry obsahují kousky čerstvých banánů namočených v hořké čokoládě a obalených v kokosu, jahody namočené v bílé čokoládě a křupavá jablíčka Granny Smith s čokoládovo-oříškovou polevou. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká bonboniéra 20 kousků. Podívejte se i na další květiny Praha.

Tato ovocná bonboniéra Frutiko krásně podtrhne vánoční atmosféru kdekoli ji otevřete! A pokud máte chuť i na něco pečeného, ale tradiční cukroví už Vám leze i ušima, vyzkoušejte pečenou dortovou kytici Vánoční dezert od Frutika, kterou Vám i s Vánoční krabičkou můžeme zaslat kamkoli po ČR až k Vám domů. Bližší informace o možnostech doručení nalezne na Rozvoz květin.

.

mandle, kokos, mléko, sója, ořechy

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Markéta Dvořáková

09.01.2022

Chutné a zdravější mlsání

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti