Vánoční muffiny

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes, Čokoláda, Muffiny

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Vánoční muffiny

Muffiny k Vánocům od Frutiko poslouží nejen jako lahodný dárek k Vánocům, ale nahradí také Vánoční cukroví a jiné Vánoční občerstvení. Vánoční muffiny neboli cupcakes jsou pečené z čerstvých kvalitních ingrediencí a kakaové těsto je navršku ozdobené sladkým barevným fondánem s vánočními motivy vánoční hvězda, vločky či vánoční lístky cesmíny. Dárkovou krabičku s Vánočními muffiny můžete poslat svým známým a přátelům například do práce jako netradiční sladké PF 2018 a Přání k Vánocům.

Vánoční muffiny a cupcakeky lze snadno objednat online a poslat je svým blízkým jako dárek kamkoli po celé ČR každý všední den za 169 Kč. Kurýr Vaše Vánoční překvapení předá spolu s blahopřáním s Vaším osobním Vánočním vzkazem a přáním krásných Vánoc 2018 a všeho dobrého v Novém roce 2019. Jako netradiční sladký dárek můžete poslat také dortovou kytici Vánoční dezert z malých dortíků zdobených belgickou čokoládou a vánočními motivy.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jaroslava Krsičková

08.02.2018

Skvělé provedení, skvělá chuť a doručení jako vždy vzorné

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti