Registrace

Vánoční dezert
Vánoční dezert Vánoční dezert Vánoční dezert Vánoční dezert

Vánoční dezert

Složení kytice:
Cake pops, Muffiny, Čokoláda tmavá, Bílá čokoláda, Fondán barevný, Kokos,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
30
749 Kč
45
999 Kč
60
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Dezert na Vánoce

Vánoční dezert z malých dortíků ve tvaru vloček, vánočního stromku, hvězdiček a dalších vánočních motivů naaranžovaných do krásné vánoční kytice překvapí a potěší Vaše blízké jako dárek k vánocům, na kterém si pochutná celá rodina a zároveň se bude krásně vyjímat na sváteční vánoční tabuli. Tento netradiční dezert k Vánocům je naprosto ideální vánoční pochoutkou, neboť jednotlivé dortíky rozdáte mezi hosty a rodinné příslušníky. Kromě této dortové kytice můžete jako dezert k Vánocům objednat také Vánoční krabičku z čerstvého ovoce a čokolády. Vánoce budou sladkým zážitkem s dortovou kyticí Vánoční dezert.

Vánoční dezert můžete objednat online a nechat jej doručit svým blízkým místo vánočního přání nebo prostě sobě domů, aby jste se blýskli před rodinou, co že to letos vidí vedle vánočního cukroví?! Mimo rozvozu po Praze, Středočeském kraji a Brně Vám totiž tuto dortovou kytici za 169 Kč zašleme kamkoli po celé ČR na zvolenou adresu! Tak "šťastné a veselé"!

Mléko,sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Kate

I ordered this for my American daughter living in Prague. It was easy to order, arrived as promised, and she said it was delicious. Thank you!!