Vánoční dezert

Hodnocení:

Složení: Kokos, Fondán, Barvivo gelové, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Kakao, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Dezert na Vánoce

Vánoční dezert z malých dortíků ve tvaru vloček, vánočního stromku, hvězdiček a dalších vánočních motivů naaranžovaných do krásné vánoční kytice překvapí a potěší Vaše blízké jako dárek k vánocům, na kterém si pochutná celá rodina a zároveň se bude krásně vyjímat na sváteční vánoční tabuli. Tento netradiční dezert k Vánocům je naprosto ideální vánoční pochoutkou, neboť jednotlivé dortíky rozdáte mezi hosty a rodinné příslušníky. Kromě této dortové kytice můžete jako dezert k Vánocům objednat také Vánoční krabičku z čerstvého ovoce a čokolády. Vánoce budou sladkým zážitkem s dortovou kyticí Vánoční dezert.

Vánoční dezert můžete objednat online a nechat jej doručit svým blízkým místo vánočního přání nebo prostě sobě domů, aby jste se blýskli před rodinou, co že to letos vidí vedle vánočního cukroví?! Mimo rozvozu po Praze, Středočeském kraji a Brně Vám totiž tuto dortovou kytici za 169 Kč zašleme kamkoli po celé ČR na zvolenou adresu! Tak "šťastné a veselé"!

mléko, sója, lepek, vejce, kokos

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Kate

06.08.2021

I ordered this for my American daughter living in Prague. It was easy to order, arrived as promised, and she said it was delicious. Thank you!!

Podobné výrobky

Krásné výročí

Krásné výročí

od 1 039 Kč

Modrý dort

Modrý dort

od 839 Kč

Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

od 839 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti