Rostliny

Nejprodávanější produkty

1

Růže v květináči

Mini růže v květináči na zahradu, balkon i do interiéru Mini růže neboli trsové růže v květináči jsou rostliny pokojové i venkovní. V květináči a ...

289 Kč

Rostliny

Hrnkové květiny – pokojové, balkonové i venkovní jsou skvělý dárek

Hrnkové květiny se dělí na pokojové rostliny a venkovní rostliny a dále na kvetoucí rostliny a nekvetoucí zelené rostliny. Všechny se prodávají v květináči se zeminou. U nás si můžete objednat hrnkové květiny i pokojové rostliny online. Tyto květiny v květináči jsou dárkově balené – květináč je vložen do dárkové papírové tašky na květiny. Ke květině přikládáme také blahopřání s osobním vzkazem vytištěným do přáníčka, takže jsou tyto květiny ideální jako dárek k narozeninám pro ženy každého věku a postavení.

Nejčastější nenáročné a odolné rostliny

Mezi nejčastěji kupované a velmi oblíbené rostliny patří trsové růže v květináči. Trsové růže mají tu výhodu, že je můžete dát do interiéru, na balkon i ven na zahradu. Navíc jsou velmi odolné, nenáročné a dlouho vydrží. Oslavencům, kteří se o květiny a rostliny nechtějí starat věnujte raději pugét řezaných květin, například kytici růží nebo narozeninovou kytici s gerberami.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti