Dárky na Valentýn

Valentýn slavíme 14. února, letos 14. 2. 2024 to bude středa. Ve středu doručujeme všechny naše produkty kamkoli po celé České republice. Dárky k Valentýnu doporučujeme objednat s předstihem. Zásilky přepravujeme chlazené, balené tak aby se neponičily. Dárkově zabalené objednávky obsahují Váš vzkaz pro příjemce vytištěný do blahopřání. Příjemci pošleme ráno SMS s přibližným časem doručení dárku (co ani od koho vezeme neprozradíme) a Vám pošleme SMS potvrzující doručení. Valentýnské dárky máme nejen pro ženy (květiny, ovocné kytice, cupcakes) ale i pro muže (kytice z uzenin).

Dárky na Valentýn

Novinky 2024 ♥

Slevy měsíce února

Romantické kytice z ovoce

Z lásky

Z lásky

od 1 049 Kč

Miluji Tě

Miluji Tě

od 1 049 Kč

Svěží láska

Svěží láska

od 1 039 Kč

Valentýnské bonboniéry

Valentýnské dárky pro muže

Kytice pro muže k Valentýnu

Ovocný sen

Ovocný sen

od 1 039 Kč

Čokoládové jahody

Čokoládové jahody

od 1 099 Kč

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Zamilované dortové kytice k Valentýnu

Krabičky květin na Valentýna

Valentýnské květiny, kytice růží a tulipány

Dárkový koš pro ženu

Dárkový ovocný koš z čerstvého ovoce a čokolády v podobě kytice je ideálním dárkem plným zdraví a vitamínů a svým vzhledem předčí klasické dárkové koše.

1 469 Kč

Box uzenin s pivem

Dárková krabice pro muže plná masových delikates, uzenin, klobás, sýrů, zeleniny s pivním speciálem. Doručíme kamkoli po celé ČR.

od 1 259 Kč

Doprava

Praha a Střední Čechy

Praha a Střední Čechy

 • Dopoledne 9:00 - 13:00 / odpoledne 13:00 - 17:00

  od 179 Kč
 • Vyzvednutí Čestlice

  Zdarma
 • Vyzvednutí Praha, Dvorce

  59 Kč
 • Večerní doručení 17:00 - 20:00

  219 Kč
Brno

Brno

 • Ekonomické doručení 9:00 - 16:00

  179 Kč
 • Osobní odběr Solniční, Lahůdky Brno

  79 Kč
Ostatní města ČR

Ostatní města ČR

 • Doručení 8:00 - 17:00

  219 Kč

Valentýnské dárky a květiny na Valentýna

Hledáte romantický dárek na Valentýna? Vyberte si jednu z našich ovocných či dortových kytic jako dárek pro přítele, přítelkyni, manžela či manželku k Valentýnu. Chutné kytice z ovoce, dortů, popcakes ale i klobás a sýrů jsou vhodné nejen na Valentýna jako dárek pro muže i ženy. Objednejte kytici online a pošlete ji partnerovi domů či do práce. Objednávky doručujeme po Praze, Brně i celé České republice dárkově zabalené. Obsahují blahopřání s vaším textem přání k Valentýnu pro příjemce. Připravte své drahé polovičce romantické zpestření na Valentýna a potěšte své blízké netradičními dárky k Valentýnu.

Tipy na dárky k Valentýnu pro muže i ženy

Jaký vybrat dárek pro muže  k Valentýnu- pro manžela, přítele, nebo kluka, který se vám líbí? Jedlé dárky jsou k Valentýnu vždy dobrý nápad. Jsou originální a muži si na nich pochutnají. Někteří pánové preferují slané, klobásové kytice, mnoho z nich ale rádo mlsá a potěší je čerstvé ovoce v pravé belgické čokoládě.

Oblíbený dárek pro ženu k Valentýnu - pro manželku, přítelkyni nebo třeba maminku je krásná květina. Frutiko váže krásné pugety z čerstvých květin nebo aranžuje květiny do elegantních flowerboxů. ženy je milují, protože Manželky, přítelkyně a partnerky ale často jako valentýnský dárek preferují jedlé kytice z čerstvého ovoce a čokolády, nebo luxusní bonboniéry s jahodami v čokoládě a šampaňským.

Jak oslavit Valentýn?

Pokud přemýšlíte nad tím, jak oslavit Svatého Valentýna se svou drahou polovičkou, vězte, že láska prochází žaludkem. Ať už půjdete do restaurace na dobré valentýnské jídlo - romantický oběd nebo večeři, nebo budete slavit Valentýna doma, zamilované jahody v belgické čokoládě nikdy nezklamou. Valentýnské občerstvení můžete kromě jahod v čokoládě doplnit o další dobroty, slané valentýnské jednohubky, nebo talíř či prkénko se sýry, uzeninami a zeleninou. Inspiraci a recepty na Valentýna najdete na našem blogu. Naše novinka valentýnský balíček pro dva plný jahod v čokoládě, cupcakes a dortových nanuků je vhodný jako sladký dezert na Valentýna pro dva.

Recenze valentýnských objednávek Frutiko

Lucka

Lucka

Klára

Klára

Marta

Marta

Oliver

Oliver

Franta

Franta

Markéta

Markéta

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti