Zamilované muffiny

Hodnocení:

Složení: Čokoláda jahodová, Krém na cupcakes, Čokoláda, Lesní plody, Muffiny, Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Zamilované muffiny

Zamilované cupcakes s fondánem ve tvaru srdcí a nápisů I love you jsou krásným a lahodným dárkem na Valentýna, nebo kdykoliv, když chcete dát najevo své zamilované pocity. Poleva červené, růžové a bílé barvy z nich činí ideální dárek pro ženu každého věku. Frutiko má na cupcakes recept vycházející z kvalitních surovin a dortíky peče vždy těsně před doručením.

 

Srdíčkové muffiny doručíme na vámi určenou adresu po celé České republice jen za 169 Kč ve všední den. Pro zamilované jsme připravili i jiné speciality, třeba ovocnou kytici s příznačným názvem Miluji Tě.

 

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Scháňková

06.08.2021

Super dárek u dělal radost,

Scháňková

06.08.2021

Super dárek veklá radost

Scháňková

06.08.2021

Super dárek veklá radost.

Manoj Datic

06.08.2021

I am thankful to the team Frutiko for delivering this beautiful package of cupcakes. I also sent a message along with it, and it was printed on a card, which made it look more attractive. Also, Team Frutiko was helpful enough to write a word I wanted them to write on the cupcakes, though the word "N" was written as "И, " but my friend found that cute, so everything worked well.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti