Valentýnské cupcakes

Hodnocení:

Složení: Jahody, Muffiny, Fondán, Barvivo gelové, Jedlý tisk, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Krém na cupcakes, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč

Valentýnské muffiny

Nejlepší recept na valentýnské zamilované cupcakes je jasný - objednat je online z pohodlí domova a nechat je doručit své lásce jako originální a lahodný dárek k Valentýnu. Tyto luxusní muffiny jsou zdobené čokoládovým krémem, čokoládovými ozdobami a posypky ve tvaru srdíček a pusinek a čerstvými jahodami. Jeden cupcake je ozdobený vzkazem Happy Valentines Day (Veselého Valentýna), který je vytištěn jedlým tiskem na jedlém fondánovém papíře.

Krásné valentýnské dárky pro ženy i muže nabízí Frutiko v mnoha originálních variantách. Kromě lahodných cupcakes jsou velmi oblíbené také ovocné kytice a bonboniéry, nebo klasické květiny. Vše doručujeme nejen na Valentýna ale celoročně po celé České republice. Dárkově balené produkty s mašlí a blahopřáním s vaším vzkazem pro příjemce doručí kurýři kamkoli po republice chlazené a nepoškozené v perfektní kvalitě.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti