Zamilované dortové nanuky

Hodnocení:

Složení: Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, cukrová srdíčka, Krém na cupcakes, Čokoládové srdce, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
5 ks 399 Kč
10 ks 789 Kč
15 ks 1 149 Kč
20 ks 1 469 Kč

Zamilované dortové nanuky neboli cakesicle

Pečené dortové nanuky se zamilovanými motivy a srdíčky z belgické čokolády jsou skvělé jako dárky k Valentýnu a obecně dárky pro ženy k jakékoli příležitosti. Tyto mini dortíčky jsou vyrobené z korpusového těsta, smíchaného s krémem z mascarpone a belgické čokolády. Ozdobené jsou bílou belgickou čokoládou a posypky. Je to taková zimní nebo celoroční alternativa ke klasickým ovocných nanukům. Chuťove je dortové nanuky podobají cupcakes a v angličtině se jim říká cake popsicle nebo cakesicle což je spojení dortů a popcakes. V nabídce máme také klasické dorty a nechybí mezi nimi ani dort ve tvaru srdce či zamilovaný dort se srdíčky.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti