Složení: Lískové ořechy, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Krém na cupcakes, Čokoláda
Velikost: | Počet | Cena |
---|---|---|
|
5 ks | 379 Kč 349 Kč |
|
10 ks | 698 Kč 668 Kč |
|
15 ks | 995 Kč 965 Kč |
|
20 ks | 1 259 Kč 1 229 Kč |
Originální dortový nanuk je takový větší popcakes vyrobený z piškotového těsta smíchaného s čokoládovým krémem. Forma na nanuky se naplní těstem které je následně obaleno v belgické čokoládě a ozdobeno další čokoládou a barevnými cukrovými posypky.
Klasické nanuky z ovocné dřeně a belgické čokolády sice oproti těmto dortovým obsahují méně cukru a neobsahují lepek, na druhou stranu pečené nanuky jsou moc lahodné a oblíbené jako občerstvení pro děti. Děti tyto nanuky milují a my jim rádi připravíme barevné nanuky v barvách dle vašeho přání.
Dárková služba Frutiko doručí po celé České republice květiny, dorty i ovocné kytice se skvělým servisem a prozákaznickým přístupem.
mléko, sója, lepek, vejce
Jak dlouho vydrží pečené produkty?
Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.
Jak produkty doručujete?
16.05.2022
Výborné výrobky. Syn i kamarádi byli nadšeni. Musím velmi poděkovat i Radce, která nám pomohla vyřešit objednávku na poslední chvíli. (Objednávka nám naši vinou neprošla, nevšimli jsme si toho) ještě jednou díky.
13.03.2022
Vynikající, čerstvé a krásné. Pro všechny příležitosti. Opakovaně jsem spokojená, děkuji. Doporučuji všem, i doručení kurýrem je parádní.
20.02.2022
Naprosto luxusní výrobky!! krásně zabalené, doprava také super. Doporučuji
11.11.2021
Doručení proběhlo v dopoledních hodinách. Nanuky byly v krásném balení a moc výborné. Obdarovaná byla nad míru spokojená a já taky. Vřele doporučuji tohle jako dárek, velmi potěší. Opravdová lahoda!
skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku
zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého
surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba
kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené
spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti