Dortové nanuky TRIO

Hodnocení:

Složení: Lískové ořechy, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Krém na cupcakes, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
5 ks 379 Kč 349 Kč
10 ks 698 Kč 668 Kč
15 ks 995 Kč 965 Kč
20 ks 1 259 Kč 1 229 Kč

Dortové nanuky popcake

Originální dortový nanuk je takový větší popcakes vyrobený z piškotového těsta smíchaného s čokoládovým krémem. Forma na nanuky se naplní těstem které je následně obaleno v belgické čokoládě a ozdobeno další čokoládou a barevnými cukrovými posypky.

Pečené nanuky z těsta

Klasické nanuky z ovocné dřeně a belgické čokolády sice oproti těmto dortovým obsahují méně cukru a neobsahují lepek, na druhou stranu pečené nanuky jsou moc lahodné a oblíbené jako občerstvení pro děti. Děti tyto nanuky milují a my jim rádi připravíme barevné nanuky v barvách dle vašeho přání.

Dárková služba Frutiko doručí po celé České republice květiny, dorty i ovocné kytice se skvělým servisem a prozákaznickým přístupem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Monika Tůmová

16.05.2022

Výborné výrobky. Syn i kamarádi byli nadšeni. Musím velmi poděkovat i Radce, která nám pomohla vyřešit objednávku na poslední chvíli. (Objednávka nám naši vinou neprošla, nevšimli jsme si toho) ještě jednou díky.

Martina Hlavová

13.03.2022

Vynikající, čerstvé a krásné. Pro všechny příležitosti. Opakovaně jsem spokojená, děkuji. Doporučuji všem, i doručení kurýrem je parádní.

Monika Holečková

20.02.2022

Naprosto luxusní výrobky!! krásně zabalené, doprava také super. Doporučuji

Eva

11.11.2021

Doručení proběhlo v dopoledních hodinách. Nanuky byly v krásném balení a moc výborné. Obdarovaná byla nad míru spokojená a já taky. Vřele doporučuji tohle jako dárek, velmi potěší. Opravdová lahoda!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Jahodové Trio

Jahodové Trio

od 439 Kč

Krása nebeská

Krása nebeská

od 1 049 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti