Dortové nanuky Vánoční

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Cukrový máček

Velikost: Počet Cena
5 ks 399 Kč
10 ks 789 Kč
15 ks 1 149 Kč
20 ks 1 469 Kč

Dortová lízátka z těsta s vánočními motivy

Pečené dortové nanuky ze směsi těsta a krému jsou oblíbenou novinkou, alternativou ke klasickým dortům a muffinům/cupcakům. Tyto vánoční jsou zdobené bílou a červenou (potravinářským barvivem barvenou) čokoládou na které jsou fondánové vánoční ozdoby. Jsou vhodné jako občerstvení na vánoční party nebo jako dárek pro děti k Mikuláši.

Pečené nanuky z těsta

Jedlé vánoční dárky zažívají boom a jsou chytrým řešením vánočních dárků nejen pro Vaše blízké, ale také pro firmy. Vánoční dortové nanuky můžete poslat před svátky například kolegovi do práce s vánočním přáním všeho dobrého, nebo je vzít dětem do školy či školky na předvánoční besídku.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti