Mikulášské Cupcakes

Hodnocení:

Složení: Muffiny, Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Cupcakes Mikuláš, čert a anděl

Originální Cupcakes s čertem, Mikulášem a Andělem a lahodným světlým krémem z mascarpone a bílé čokolády potěší jako Mikulášská nadílka děti i dospělé. Originální cupcakes pečeme ze světlého piškotového těsta a zdobíme je lahodným krémem z mascarpone a bílé čokolády. Zdobení v podobě čertovských rohů, mikulášské čepice a andělských křídel je z barevného mandlového fondánu..

Netradiční cupcakes doručíme po celé ČR

Lahodné cupcakes potěší nejen k Mikuláši, ale také jako pozornost k Vánoce nebo k narozeninám a dalším příležitostem. K Mikuláši Vám doručíme také dárkový mikulášský koš s čerstvým ovocem a sladkostmi jako čokoládové figurky a kinder.

Dárková služba Frutiko doručí po celé České republice květiny, dorty i ovocné kytice se skvělým servisem a prozákaznickým přístupem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti