Registrace

Vánoční cukroví
Vánoční cukroví Vánoční cukroví Vánoční cukroví Vánoční cukroví

Domácí Vánoční cukroví

Složení kytice:
Vanilkové rohlíčky, linecké, perníčky, marokánky, košíčky s čokoládovým krémem, ischelské dortíčky, rumové pralinky.,


Velikosti:
Váha:
Cena:
0,4 kg
525 Kč
0,5 kg
725 Kč
1,0 kg
1 399 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Nejlepší Vánoční cukroví z kvalitních ingrediencí

Již čtvrtým rokem pro Vás Frutiko peče lahodné Vánoční cukroví z těch nejlepších surovin a kvalitního másla. Cukroví zdobíme belgickou čokoládou a používáme vlastní sušené ovoce. Každé balení obsahuje 7 druhů cukroví - vanilkové rohlíčky, linecké, perníčky, marokánky, košíčky s čokoládovým krémem, ischelské dortíčky, belgické pralinky. Luxusní design má cukroví nejen díky preciznímu provedení a zdobení, ale také krásnému dárkovému balení v přírodních kraftových krabičkách se saténovou mašlí a jedlovou větvičkou. Cena cukroví zohledňuje kvalitní suroviny a krásné dárkové balení.

Pokud nemáte rádi vánoční shon, snadný recept na vánoční cukroví je koupit cukroví z pohodlí domova online a nechat si ho doručit v krásném dárkovém balení domů nebo využít toto luxusní cukroví jako jedlý vánoční dárek. Prodej cukroví probíhá pouze od listopadu do prosince do vyprodání.

Vánoční cukroví jako dárek pro zaměstnance, obchodní partnery i kolegy

Vymyslet originální dárek pro zaměstnance či obchodní partnery bývá oříšek, obzvlášť pokud se jedná o firemní dárky do 500 korun. Naše půlkilové krabičky Vánočního cukroví jsou krásně balené, navíc do nich rádi přidáme firemní PFko, přáníčko nebo sušenku s jedlým logem firmy. Vánoční cukroví je jeden z nejlepších jedlých firemních vánočních dárků. Doplnit ho můžete také netradiční Frutikovicí - exotickou pálenkou z jahod či ananasu.

Mléko, sója, lepek, vejce, ořechy

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Michaela Fialová

Cukroví je chuťově výborné a nádherně zabalené. Kupovali jsme ho jako dárek a maminka byla naprosto nadšená.