Vánoční cukroví

Hodnocení:

Složení: Tmavá čokoláda, Cukroví, Marmeláda, Čokoláda

Velikost: Váha Cena
0.35 kg 519 Kč
0.50 kg 729 Kč
1.00 kg 1 359 Kč

Nejlepší Vánoční cukroví z kvalitních ingrediencí

Již více než pět let pro Vás Frutiko peče lahodné Vánoční cukroví z těch nejlepších surovin, pravého másla a kvalitní belgickén čokolády. Cukroví zdobíme belgickou čokoládou a používáme vlastní sušené ovoce. Každé balení obsahuje 7 druhů cukroví - vanilkové rohlíčky, linecké, perníčky, marokánky, košíčky s čokoládovým krémem, ischelské dortíčky, belgické pralinky. Naše domácí cukroví má luxusní design díky preciznímu provedení a zdobení a krásnému dárkovému balení v přírodních kraftových krabičkách se saténovou mašlí a jedlovou větvičkou. Cena cukroví zohledňuje kvalitní suroviny a krásné dárkové balení.

Pokud nemáte rádi vánoční shon, snadný recept na vánoční cukroví je koupit cukroví online z pohodlí domova a nechat si ho doručit domů nebo využít toto luxusní cukroví jako jedlý vánoční dárek. Prodej cukroví probíhá od listopadu do prosince 2023.

Vánoční cukroví jako dárek pro zaměstnance, obchodní partnery i kolegy

Vymyslet originální dárek pro zaměstnance či obchodní partnery bývá oříšek, obzvlášť pokud se jedná o firemní dárky do 500 korun. Naše půlkilové vánoční cukroví je krásně balené, navíc do něj rádi přidáme firemní PFko, přáníčko nebo sušenku s jedlým logem firmy. Naše exkluzivní Vánoční cukroví je nejlepší jedlý firemní vánoční dárek. Doplnit ho můžete netradiční Frutikovicí - exotickou pálenkou z jahod či ananasu.

mléko, sója, ořechy, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jana Glombicová

30.12.2023

Cukroví je výborné.Vypadá a chutná skvěle.

Miroslava

06.12.2023

Naprosto luxusní cukroví a to od marokanek po čokoládové košíčky. Děkuji za výborně odvedenou práci. Neobjednavam naposledy.

Lucie

03.12.2023

Cukroví výborné jako všechno od Frutika. Byla to moje první zkušenost s kupovaným cukrovím a jsme moc spokojeni. Příští rok určitě objednávám znovu

Martina Ditrichová

08.12.2021

Cukroví jsem si objednala poprvé a vypadá skvěle, přesně jako na obrázku. Chuťově je výborné a měkké. Velikost jednotlivých druhů je drobná, přesně taková jaká nám vyhovuje. Objednáním tohoto cukroví určitě nic nezkazíte.
Šťastné vánoce.

Lenka Dombiová

03.12.2021

Dnes jsem si objednané balení vyzvedla v Pražské pobočce v Modřanech. Pečivo vypadá krásně, je i pěkně zabalené. Neodolala jsem a ikdyž ještě zbývají 3 týdny do Vánoc, ochutnala jsem alespoň rohlíček - výborné! Mohu JEN DOPORUČIT.

HANA KLACLOVÁ

06.10.2021

DĚKUJI ZA ZASLANÉ CUKROVÍ. JE OPRAVDU KOUZELNÉ. MRZÍ MĚ, ŽE JSEM SI OBJEDNALA JEN TAK MÁLO.

UŽ SE STALO, MUSÍM BÝT PŘÍŠTĚ ROZUMNĚJŠÍ. ZÁSILKA DOŠLA 14.12.2018. V POŘÁDKU. PŘEJI VÁM POŽEHNANÉ

VÁNOCE A HODNĚ ÚSPĚCHŮ DO NOVÉHO ROKU. HANA KLACLOVÁ, BRNO.

Renata Nováková

16.01.2020

Cukroví jsem objednávala poprvé a byla jsem maximálně spokojená. Osobně jsem si je vyzvedla na kontaktním místě, vše proběhlo v pořádku. Cukroví jak pečené, tak i nepečené bylo chuťově velmi dobré. Jediným nedostatkem bylo, že jsem ho objednala málo........ Přeji mnoho spokojených zákazníků. R. N

Markéta Dvořáková

16.01.2020

Velmi chutné, různé druhy a krásně i vypadá

Šizlingová Martina

16.01.2020

Dneska mi dorazilo krásně zabalené Vánoční cukroví.
Ještě jsem neochutnala, ale vypadá nádherně.
Děkuji moc.

Michaela Fialová

08.05.2019

Cukroví je chuťově výborné a nádherně zabalené. Kupovali jsme ho jako dárek a maminka byla naprosto nadšená.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti