Zimní Cupcakes

Hodnocení:

Složení: Muffiny, Fondán, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Cukrový máček

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Zimní muffiny

Zimní muffiny zdobené sněhovými vločkami vás svou chutí a barevností přenesou do zimní pohádky. Přineste je pro své kolegy do práce nebo tento dort, který zdobí modro-bílé fondánové vločky věnujte jako dárek. Zimní cupcakes rozzáří oči dětem i dospělým, stejně jako vločky padající za oknem, a navíc potěší nejen oko, ale i chuťové buňky.

Frutiko vám přináší muffiny, ovocné kytice a bonboniéry i pro jiné příležitosti. Partnerku potěší naše Cupcakes s růžemi a okvětními listy, a unikátním dárkem jsou Foto sušenky, které vám připomenou váš oblíbený okamžik.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Markéta Dvořáková

09.01.2022

Chutné a ještě krásně vypadá

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Kokosový sníh

Kokosový sníh

od 1 039 Kč

Zimní mlsání

Zimní mlsání

od 459 Kč

Zimní pugét

Zimní pugét

od 919 Kč

Zimní jahody

Zimní jahody

od 459 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti