Zimní jahody

Hodnocení:

Složení: Jahody, Fondán, Bílá čokoláda, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.20 kg 459 Kč
12 ks 0.30 kg 579 Kč
18 ks 0.50 kg 759 Kč
24 ks 0.60 kg 989 Kč

Bonboniéra Zimní jahody

Jahody v bílé a modré čokoládě s čokoládovými vločkami v elegantní bonboniéře jsou skvělým dárkem k Vánocům či Mikuláši. Dárková bonboniéra Frutiko s jahodami v čokoládě potěší všechny milovníky belgické čokolády. Jahody jsou namočené v bílé a barevné (modré) belgické čokoládě Callebaut. Kombinace jahod a čokolády je oblíbená u mužů i žen jako dárek anebo jen tak pro radost.

Originální a zdravé bonboniéry s rozvozem

Buďte nápadití a místo klasické čokoládové bonboniéry objednejte zdravou bonboniéru z čerstvého ovoce. Dárek v podobě bonboniéry, květiny či dortu si můžete nechat doručit domů, do kanceláře nebo kamkoliv jinam po celé České republice.

Dárková služba Frutiko vyrábí nejen ovocné bonboniéry a kytice, ale také elegantní květinové krabice plné čerstvě řezaných květin a jiné originální dárky. Perfektní servis a prozákaznický přístup zaručují skvělý zážitek z dárku.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti