Růžové Cupcakes

Hodnocení:

Složení: Krém na cupcakes, Čokoláda, Muffiny, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Cupcakes s růžovým krémem

Originální Cupcakes s růžovvým krémem zdobené decentními sprinkles posypky a zlatými kousky se hodí nejen jako dárek pro ženy, ale také jako svatební občerstvení - svatební cupcakes. Frutiko recept na lahodné muffiny a cupcakes obsahuje pouze kvalitní ingredience - sýr Mascarpone a pravou belgickou čokoládu - bílou a jahodovou.

Růžové cupcakes doručíme po celé ČR

Nejlepší je objednat cupcakes online a nechat si je doručit kamkoli po republice. Cupcakes stejně jako dorty nebo ovocné kytice doručujeme po celé České republice chlazené a čerstvé.

Netradiční dárková služba Frutiko doručí po celé ČR květiny, dorty i dárky z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Postaráme se o občerstvení na Vaši party nebo svatbu. Frutiko.cz je originální dárková služba se skvělým servisem a prozákaznickým přístupem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Nováková

06.08.2021

Posláno jako dárek k narozeninám. Krásně vypadající a prý i chuťově výborné :).

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti