Registrace

Krabice mix květů bílá
Krabice mix květů bílá Krabice mix květů bílá Krabice mix květů bílá Krabice mix květů bílá Krabice mix květů bílá

Bílá krabice romantických květin

Složení kytice:
Fotografie je ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin., Eustoma, eukalypt, trsové růže,


Velikosti:
Cena:
899 Kč
1 099 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Bílá krabice romantických květin mix

Romantické duše jistě potěší luxusní bílá krabice s romantickými květy, které ladí do růžové barvy. Romantické kytice se rozdávají z lásky. Pokud chcete tu Vaši potěšit, pak je tato volba ta pravá. Krásná bílá krabice, ve které jsou naaranžovány romantické květy dají obdarované jasně najevo Vaše city. Květiny v krabici jsou vždy čerstvé a díky floristické hmotě vydrží krásné až 14 dní.

Květiny rozvážíme po celé ČR.

Romantická květinová krabice může být zároveň Vaším vyznáním. Pošlete své lásce vzkaz v podobě květů a připojte osobní vzkaz, které pro Vás vytiskneme na kartičku.

Bílou krabici pestrobarevných tulipánů objednejte online a nechte si je doručit po celé České republice. Přidejte osobní vzkaz a připravte tak překvapení pro své blízké (již obsaženo v ceně).

 

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Hana Chlebcová

Krásná květina, která byla připravena a doručena rychle a udělala obrovskou radost. Vše na výbornou! Dohoda po telefonu skvělá. Děkuji za vstřícné jednání a ochotu, které si moc cením.